Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  gerdusha
  Správa bola zmenená    2. feb 2024    

  Dievčatá, mzdarky,daniarky, potrebovala by som poradiť. Pracujem na TPP, popri práci som viedla 1 workshop, za ktorý som dostala odmenu 100 € na základe zmluvy. Celá suma mi bola aj vyplatená. Maďarka k tomu,aby mi urobila daňové zúčtovanie vraj potrebuje potvrdenie od organizátora workshopu o mojom vedľajšom prijme. Ten mi však tvrdí,že takéto potvrdenie vydáva iba svojim zamestnancom na TPP. Viete poradiť, prosim? Je to riesitelna situácia? V tejto problematike fakt nie som doma :/

  Dievčatá, už som zabudla ako to chodí pri vybavovaní pasu pre dieťa. Potrebujem vybaviť dieťaťu nový pas, mala už 4 roky. Potrebujem rodný list a uhradiť poplatok, ale ide mi o tú žiadosť. Neviem sa dopátrať k tlačivu, čosi matne sa mi marí, že keď vlastne ideme len vymeniť starý pas za nový, tak sa tá žiadosť nevypĺňa, že si to tam pani za okienkom nejako v PC naťuká sama, ja jej len odovzdám starý pas a zaplatený poplatok. Viete mi poradiť, ako to tam teda chodí? Zabudla som za tie 2 roky...ide o dieťa mladšie ako 6 rokov. Vďaka vopred.

  Dievčatá,viete mi poradiť www,kde sa predáva slovenské oblečenie pre deti,prosím? Napr littlepeople, mile,sashe

  Dievcata, mate nejaky overeny recept na detsky vianocny punc? Mam nakupene dzusy, tak radsej z tych ako z caju, prosim. Ale naozaj iba taky, ktory mate overeny a detom (aj dospelym) chuti.

  Vdaka vopred

  Dievčatá,čo sú to za hríby,prosím vás?

  Dievčatá,od akého veku môže skákať dieťa na exterierovej trampolíne? Sú 2 roky malo?

  Dievčatá,prosím prosím, ako sa po anglicky povie krupicova kaša?