Škola na pohovore

vinejka6
16. júl 2023

Ahojte,
Od septembra budem študentkou externého večerného štúdia a zároveň si momentálne hľadám novú prácu.
Zaujíma ma, či mám už na pohovore spomenúť, že budem študovať, alebo to riešiť až keď by ma do práce vzali.
Budem konkrétna. Študovať budem praktickú sestru a prejavila som záujem o prácu na recepcii v zdravotníckom zariadení - rehab.klinika.
Čo myslíte?
Ďakujem.

vamajka
16. júl 2023

@vinejka6 urcite by som spomenula pokial si budes musiet vyberat volno pocas prace, ak nie tak by som nespominala naco

huxy
16. júl 2023

Určite to treba spomenúť. Lebo voľno v práci kvôli škole či praxi budeš potrebovať.

kaktusik007
17. júl 2023

ja idem od septembra studovat externe specialnu pedagogiku, a mam aj novu pracu - avsak ja som v odbore a tu pracu som dostala prave vdaka tomu ze uz som na VS prijata

kittykat22
17. júl 2023

ano urcite. A este dodaj, ze hladas spolocnost ktora bude mat pochopenie pre studium - jemne naznac. Aby sa nestalo, ze budes potrebovat na skusku a oni povedia nie. Obycajne firmy aj kolegovia maju pochopenie pre studentov a snazia sa im vychadzat v ustrety.

kvetinka75
17. júl 2023

už len kvôli tomu, že budeš potrebovať voľno na štúdium, ktoré bude počas pracovnej doby, by som to spomenula.

vinejka6
autor
17. júl 2023

Ďakujem všetkým ❤️