Slovenský národný panel - dotazníky

baskica
28. apr 2022

Ahojte maminy. Vyplna niekto dotazniky na slovenskom narodnom paneli? Neviete mi poradit ako dlho trva vyplatenie peniazkov na ucet? Dnes som dala pozoadavku a dost by sa mi zisli tie peniazky. Tak ci to bude trvat dlho ci niekto ma osobnu skusenost. Ked uz mame aj tie okamzite platby. Dakujem

maria39
28. apr 2022

mne do 2tyzdnov prisli

buberova
28. apr 2022

Určite si s tým nezarobíš na nič solídne.. na pár horálok maximálne

baskica
autor
28. apr 2022

@maria39 to vazne tak dlho trva? Ved dovtedy aj zabudnem ze som si nejake drobne posielala 😀😀😀

maria39
28. apr 2022

@baskica viete dakedy dobre aj taky peniazky ako ked neskusis ziadne ved je to velmi dobry prieskum tam

baskica
autor
28. apr 2022

@maria39 ako jasne to neni problem ale som myslela ze jeden den zadam poziadavku a druhy den mam peniaze nie ze budem tyzdne cakat na drobne

alureb
28. apr 2022

Pravidelne tam vyplnam a veru tak ako maria39 písala vždy to bolo cca najskôr do 2 týždňov.

denisa0504
28. apr 2022

@baskica ja využívam odmeny napríklad na poukážky do Martinusu 🙂 to mi príde lepšie...

maria39
28. apr 2022

@baskica mne to vybavovala dcera tiez som si tak myslela ale pisali mi ze maju vela klientov tak preto treba byt trpezlivejsi mne to ponukol zat a nelutujem je to dobra vec teraz uz aj muza som tam pridala ...fakt su dobry

jessy8911
23. jún 2022

@baskica ahoj mozem sa opytat ci ti bez problemov spracovali poziadavku? Lebo mne stale vypisuje ze pocet oplatok nie je delitelny 26,aj ked do riadku napisem pocet ktory odporucaju. Dakujem

slniecko154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saska112
22. aug 2023

Podávate si aj daňové priznanie? Tie čo máte normálne aj mzdu popri tomto