Som dlhodobo nezamestnaná a hľadám prácu na doma

kburgerin
22. apr 2012

poradte stale chodi m a hladam robotu a neviem si nic najst ako sa mam od tochto bludneho kruhu dostat .........aj som si spravila opatrovatelsky kurz spravila a stale nic vypitaju si cislo a nezavolaju a na urade prace so uz skoro tri roky a nic nedostavam priatel mi dava peniaze ale co je to sedemdesiat eur neviem s toho nic usetrit este aj seky poplatit detom sa tak .....................nieaku pracu na doma mi poradte alebo co lebo priatel je na tyzdnovkach a mam aj doma skolaka a prvacku tak ja nemozem robit cely den

kburgerin
autor
22. apr 2012

este ked i chlapec skonci skolu tak sa chceme odstahovat do domu svokrovho do novej bani tak neviem ako si tam najdem pracu ...................a uz ma nebyvy stale od priatela vypytovat peniaze

meryenes
5. máj 2012

Odkiaľ si?

jolly84
15. máj 2012

opatrovanie si neskusala? vsak urob si inzerat, poolepuj mesto. vzdy sa najde nejaka mamicka, ktora potrebuje dieta postrazit, resp, starostlivost o dochodcu, aj to by slo)

graceful9
15. máj 2012

@kburgerin daj si inzerát, že postrážiš dieťa, dôchodcov opatríš, vypomôžeš v domácnosti,,,,akú máš školu?

danu
15. máj 2012

@kburgerin stranka mk nie je pracovny portal, skus pozriet inzeraty na internete, ktore ponukaju pracu