Spokojnosť s prácou v Allianz

sasi_timi
27. apr 2020

Baby ktoré tam pracujete alebo ste pracovali ako ste spokojné s prácou v Allianzi? Dnes mám pohovor no neviem som na vážkach či vôbec chcem ísť naň... ak mám len zháňať ľudí a nútiť im čo nechcú, asi by ma to nebavilo.. ale radšej si vypočujem reálny názor niekoho kto tam naozaj robil 🙂

majab246
27. apr 2020

@sasi_timi ja som tam robila a presne to co pises, telefonovanie a otravovanie ludi aby prišli na stretnutie, ak neurobis mesacne ziadne poistenie tak ani nic nezarobis, akurat tak musis zaplatit zivnost a pausal..ja som topo mesiaci nechala, nemam na to povahu oblbovat ludi 🙂

alchemilkazltozelena
27. apr 2020

Tiez by som nesla..

karelova
27. apr 2020

@sasi_timi pokial ti neponúkli normálnu pozíciu s tym, ze v podobnej oblasti si uz robila a mas prax, tak potom ide presne o takuto pozíciu nahananie poistiek. Strata casu

fokuska
27. apr 2020

@sasi_timi Tvoj pristup tiez neposobi velmi seriozne, ked mas dnes pohovor a o 11tej este rozmyslas, ci na neho mas ist.
Info o danej pozicii si si mohla pozistovat aj skor ako si prijala pozvanie na pohovor. Ale ok, ak nepojdes, tak snad aspon das vediet, ze nemas zaujem a na pohovor neprides - ale kedze to nie je kvoli nejakej nepredvidatelnej udalosti (dopravna nehoda cestou na pohovor, nahly zdravotny problem...), tak toto je mega neseriozne.

Okrem toho, stale sa mozes zachovat slusne, na pohovor ist a priamo na nom sa pytat - podla toho sa potom rozhodnes ci v pripade ak ti tu pracu ponuknu, tak ju prijmes.

timetotime
27. apr 2020

vsetko zalezi na aku poziciu sa dostanes, kamaratka ta robila tam a nemala problem, chvalila si, samozrejme, ze boli aj lepsie aj horsie mesiace, ale tak ona tam isla s tym, ze s tym proste ratala ;)

catherine1989
27. apr 2020

Pracujem tam na zákazníckej linke, momentálne som na RD, ale plánujem sa vrátiť. Ja som spokojná. Ak by si mala nejaké otázky, kľudne mi napíš

freeja
27. apr 2020

@sasi_timi nie je "v allianzi" ako "v allianzi". Aby sme si rozumeli, pracujem na centrale v BA, som priamy zamestnanec firmy a praca, plat a benefity su dost dobre. Ak mas na mysli pracu v nejakej poistovacej agenture, ktora sprostredkovava poistenie pre allianz, nie si ich priamy zamestnanec a praca obnasa zvacsa to, co pisali baby predo mnou..vela stastia kazdopadne, niekto sa v tom najde 🙂

sasi_timi
autor
27. apr 2020

@fokuska tvoj komentár beriem ako úplne zbytočný keďže si skoro v každej diskusii strčená a malo kde odpovieš k veci ako aj teraz napríklad
Snažíš sa byt premúdrelá ale vlastne nič k veci si nenapisala, na čo som sa pýtala...

Ostatným dievčatám ďakujem za odpoved a
@catherine1989 tebe sa ozvem večerom keď budem mat viac času 🙂

fokuska
27. apr 2020

@sasi_timi Zbytocny nie je, ale brat ho tak samozrejme mozes. Nesnazim sa byt premudrela, poukazala som na to, ake zbytocne problemy si sami uchadzaci sposobuju a niektori si to vobec neuvedomuju.
Diskusne forum je na to aby sa diskutovalo a sucastou toho mozu byt aj odpovede, ktore sa nie kazdemu pacia. Teba nemusi vobec trapit, ze ja som strcena skoro v kazdej diskusii - na to tu diskusie su. A ze malo kde odpoviem k veci je uplne nezmysel, vela tu radim normalne k veci.