Ste spokojné s prácou vo firme Unipharma?

pgtk
7. jún 2019

Chcela by som sa informovat ohladom prace v unipharme. Ako ste spokojne pracovne podmienky a ako ta praca prebieha. Ako sa pracuje na smeny. Dakujem

vikusjk
7. jún 2019

@pgtk ja tam sice nepracujem, ale pomoze mozno pozicia, na ktoru sa dotazujes

pgtk
autor
7. jún 2019

@vikusjk pytam sa vseobecne

vikusjk
7. jún 2019

@pgtk vseobecne sa nepracuje na smeny...

pgtk
autor
7. jún 2019

@vikusjk pocula som o praci v unipharme neviem ako to tam prebieha. Kolko hodin sa pracuje.Konci mi rodicak chcela by som sa poobzerat po praci

pgtk
autor
7. jún 2019

@vikusjk chcela som pocut niejake referncie ak nahodou tam niekto pracuje.

vikusjk
7. jún 2019

@pgtk rozumiem, ale preto prave pomoze aj pozicia, o ktoru sa zaujimas. Nie vsade sa pracuje na smeny, napriklad ja som bola v kontakte s Unipharmou ale s financnym oddelenim, maju oddelenie zakaznickej podpory, rozne ine oddelenia, preto ta pozicia moze pomoct. Ved ak sa najde niekto, kto tam pracuje, urcite ti odpise ;)

alexandra2468
8. jún 2019

@pgtk zalezi samozrejme na pozicii, nie vsetci robia na smeny...
Ja som tam brigadovala jedno leto ako expedient, ti robia na smeny a mozem povedat, ze je to fyzicky narocna praca, aspon pre mna bola.. ti expedienti tam robia ukolovo, doslova behaju cely den a “zbieraju” tie lieky podla objednavok.. vyzera to tam ako taka obrovska lekaren (sklad) a potom na pase bezia zabalene objednavky..celych 8h si na nohach a behas, nakladas z objednavky napriklad baliky infuziek, ktore su tazke, alebo beries nejake krabice liekov a zvysne tam musis zagumickovat nech tam nie je bordel, a ked cely den zbieras veci z tych zaprasenych regalov mas z toho suche ruky a to gumickovanie ti dokaze tak dorezat tie ruky.. no nie je to sranda ak sa to robi kazdy den, cely den.
Nie je to ani najhorsia praca, ale je to ako byt skladnikom.. ale to je len o tejto pozicii, su tam aj podstatne lepsie :D

pgtk
autor
8. jún 2019

@alexandra2468 Dakujeeem velmi pekne aspon trochu budem vediet ako ta praca prebieha.☺Vobec neviem aka pozicia by bola vhodna najradsej by som brala poziciu kde sa nepracuje na smeny kedze manzel pracuje a bol by problem a pri detoch je to komplikovane.

nika3136
8. jún 2019

@pgtk
Záleží aj od toho či máš potrebné vzdelanie na pozíciu, kde sa na smeny nerobí. Môžeš ísť robiť nejaké účtovné veci, keď si farmaceut môžeš robiť reklamácie a pod. Keď nie, tak asi jedine do skladov. Musíš sa aj spýtať čo majú voľné v prvom rade

pgtk
autor
8. jún 2019

@nika3136 robila som uctovnictvo neviem vobec aku poziciu. Ale do skladu urcite nie brala by som take odd. zakaznickej podpory.

timetotime
8. jún 2019

tak to treba hend na zaciatku upresnit, co by si tam chcela a nechela robit, lebo samotne pozicie, to je predsa dost velyk rozdiel. ak ucto tak to bude klasicka uctvonicka robota. pol mesiaca pohoda a potom nahanacky, tak to je proste vsade

lalenka33
8. jún 2019

@pgtk pokial nemáš farmaceuticke vzdelanie,tak na zakaznickej podpore robit nemožeš,zákaznici su lekarne,ktore potrebuju odborne rady,bez vzdelania môžeš robit len v tom sklade,pripadne ak máš ekonomicke vzdelanie,tak v tomto sektore.