Taxikárka v dnešnej dobe

10. jan 2023

Ahojte sú tu baby dievčatá ktoré pracujú ako taxi vodičky? Hľadám brigádu na víkendy a zatiaľ vždy mi vyskočilo toto. Myslíte že to je blbosť v dnešnej dobe plnej uchýlol a vrahov robiť cez víkend taxikarku?

ivangeline
10. jan 2023

Cez vikend a v nocnych hodinach by som nerobila...Jedine,ze vyzeras ako chlap alebo mas tolko sily alebo nebodaj mas za sebou nejaky trening,kedy si vies poradit a opovazlivcom/cami..

babulkomale
10. jan 2023

Ja som to vzdy chcela robit, rada soferujem a lestim auto, ale neznasam opitych a bohuzial tvoria gro jazd hlavne piatky a soboty, takze bohuzial, svet prisiel o jednu super taxikarku 😃

teki1
10. jan 2023

Videla som v zahraničí taxikárku,ženu za volantom,mala nápis Mama taxi ,vozila deti do škôl,škôlok,staršie dámy k lekárom,ženy z poobednajších smien,dievčence z diskoték.Určite nemala o klientov,teda hlavne klientky núdzu.

amiaja
10. jan 2023

Ja by som teda nevozila cudzich chlapov, nikdy nevies co za idiota ti sadne do auta.

sissy27
10. jan 2023

Podla vacsi problem ako samotni klienti je to, ci sa to vobec oplati po financnej stranke… aby z toho nebolo len drahe hobby.

babulkomale
10. jan 2023

@teki1 a z Bruselu jej neprisiel list ze diskriminuje muzov? 😃🤦

teki1
10. jan 2023

@babulkomale Prečo? Veď ona odviezla každého,aj mužov.Ale ako žena pôsobila dôveryhodnejšie 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivka67
10. jan 2023

@teki1 tak toto je ale vynikajúci nápad. Ja žijem v zahraničí, ale nevieela som to tu. Iba parkovacie miesta pre zeny sú skoro všade vyhradené 😁