Dá sa v dnešnej dobe nájsť slušné dievča?

patreskoo
1. jan 2023

Ahojte,dá sa ešte vôbec v dnešnej dobe nájsť normálne slušne dievča? 😁

maca1984
1. jan 2023

Definuj "slušné dievča"

patreskoo
autor
1. jan 2023

@maca1984 nemá potrebu piť, fajčiť, tárať sa a tak

tenerifka
1. jan 2023

@maca1984 vstupuje do manzelstva ako panna, nepije, nefajci, vari, perie, vysiva, modli sa....

buberova
1. jan 2023

A možno si ju nakoniec nevšimneš lebo je sivá myška ktorá ti výzorom nie je sympatická...

tenerifka
1. jan 2023

@maca1984 nic pre nas😎

maca1984
1. jan 2023

@patreskoo určite sa taká nájde, len asi zle hľadáš.
Ĺudia vnímajú tie "osobnosti", čo všade sú, je ich vidieť, počuť..
A tie sivé myšky zaniknú.

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca1984
1. jan 2023

@tenerifka no tak to ja som už dávno za zenitom 🤣

viestta
1. jan 2023

Taka akú hľadáš sa netula kade tade, takže asi na zlých miestach hladas, musíš zvoniť dom od domu a pýtať sa ci takú nemajú.

patreskoo
autor
1. jan 2023

No nič, vidím ze to tu rozputalo zlu debatu asi bude lepšie keď sa to ukončí 😀

ninka297
1. jan 2023

@patreskoo jasne, ze sa da take dievca najst. Len ci ti potom nebude vadit nejaka ina vlastnost na nej. Lebo dnes maju velmi vysoke naroky na toho druheho ci muzi, ale aj zeny.

maca1984
1. jan 2023

@nikto2234 a napísala niečo zlé ? Veď napísala pravdu..sám autor hľadá "non alcohol",nefajčiarku, čo sa nebude "trajdať"

dskjhfdlkdjhl
1. jan 2023

@patreskoo Zvycajne clovek stretava takych ludi, akych vyhladava. Ked sa budes pohybovat v spolocnosti, kde sa slusnost az tak neberie, tak tam slusnu nenajdes. Musis zacat od seba a teda asi nieco zmenit😉

maca1984
1. jan 2023

@patreskoo si to vzdal veĺmi rýchlo 😆 ale zas, tu ani nie je zoznamka, toto fórum je iné..

patreskoo
autor
1. jan 2023

@maca1984 však jasné že fórum co iné 😀

maca1984
1. jan 2023

@patreskoo nie len fórum...si na soc.sieti pre mamičky, budúce mamičky,plánovačky..
Ale nevadí, však neutekaj hneď.
Len tu asi takú nenájdeš.

patreskoo
autor
1. jan 2023

@maca1984 a povedal som ze si tu hľadám?😆

maca1984
1. jan 2023

@patreskoo 🙈🙈 nepovedal.
Odpovedala som ti všeobecne, a ty zdrháš..

viestta
1. jan 2023

@patreskoo vidíš, ešte nič a už to v dávaš. Možno aj na to hľadanie ideálnej žienky máš málo trpezlivosti. Kým nájdeš ihlu, musíš prehľadať celú kopu sena🙂

siska53
1. jan 2023

@patreskoo urcite ano...

patreskoo
autor
1. jan 2023

Hej občas to vzdam a idem ďalej lebo v tom nevidím budúcnosť 🤷‍♂️

dismonika
1. jan 2023

...jasné, že sa dá nájsť. Neviem, aký si ty starý a kde sa zvykneš pohybovať alebo zdržiavať. Také slušné baby nezvyknú behať po nociach a dennodenne vymetať bary. Závisí aj od toho, aké záľuby máš ty... a orientuj sa nejako tým smerom. Otázne je, či aj ty si slušný 😂😂 ...nepodpichujem, len sa pýtam. Slušnosť nie je iba o nefajčení, nepití, netr*tkaní kade tade 😅😅😅 a držím palce, nech nájdeš čo hľadáš 😉

patreskoo
autor
1. jan 2023

@dismonika môžem povedať vek kľudne, nemám s tým problém 😀 mám 25 a podla mňa je kúsok problém ze som trosku introvert a mojou záľubou najväčšou je futbal a všeobecne sport a tam som iba s chalanmi takže 😆😆

pribinak
1. jan 2023

Slušne dievča nájdeš presne tam, kde dievčatá ženy nájdu slušných chlapcov a slušných mužov
Presne tam

mimka1402
1. jan 2023

@patreskoo Ach, zbytočne tu robíš zo seba tragéda.😀 Neviem čo presne hľadáš, ale mne osobne napadlo 10 dievčat do 25r, ktoré to spĺňajú.
Dôležité je, že či aj ty vieš ponúknuť to isté aj jej. Často chlapi chcú slušne dievča a pritom sami majú to čo za ušami.😀 Byť introvert v dnešnej dobe zoznamiek by problém byť nemal, Introvertov je veľa 🙂
Ale za mňa byť s pohľadom, že také dievča podla teba nie je, je znak toho, že si také nevšímaš. A práve ťa lákajú tie, ktoré tvoje "požiadavky" nespĺňajú. 🙂

andrea78
1. jan 2023

@patreskoo urcite da. Taka, ktora je radsej sama, lebo sa jej nepodarilo najst ,,slusneho,, chlapca. Takeho, co ma charakter a zasadovost, nechlasce kazdy vikend do nemoty, nevyuziva baby na sex bez zaujmu o vztah atd. A nema to vobec nic spolocne s tym, ze je skareda, zakomplexovana, alebo premodlena chudera, ako tu hned bolo podotknute. Moze to byt krasna mlada zena, sebavedoma, ktora ma a uvedomuje svoju hodnotu. Poznam takych hned niekolko.

dismonika
1. jan 2023

@patreskoo aj ja som viac menej introvert a mňa s manželom zoznámila jeho kamoška a moja teta. Bola som tiež z tých tichých, pokojných, večne v knihách zahĺbená a pod... chodila som len na turistiku. Môjho manžela som spoznala ako 28 ročná a on mal o 8 rokov viac. Nikde sa neponáhľaj, netlač na pílu. Čo má prísť, to príde. Možno sa aj nejakej slušnej babe aj páčiš, ani o tom nevieš. Hlavne sa venuj tomu, čo ťa baví. Môže sa stať aj to, že nájdeš slušnú babu, no nesadnete si názorovo alebo povahovo. 25 je parádny vek... horšie by bolo, ak by si napísal 45 😅

patreskoo
autor
1. jan 2023

@andrea78 pravda

patreskoo
autor
1. jan 2023

@dismonika pekne napísané 😄ja tiež len futbal a občas vybehnem na túru a plaváreň ale to je všetko 😀

ivik4
1. jan 2023

By ma zaujimalo kde hladas ked tie ktore poznas su len neslusne a musis sa pytat ci vobec ,,slusne" su