Úrad práce a nenastúpenie do práce na dohodu

baja90
11. sep 2014

Dobry den . Chcela by som sa informovat ohladom praci na dohodu a upsvar .Bola mi poslana dohoda o vykonavani prace ( z agentury) no nebolo mi mozne nastupit na vykon o com som vopred upozornila agenturu . Ziada aby som im zaslala podpisanu dohodu aj ked som nenastupila no na urad som ju nezaniesla nakolko som nenastupila. Bolo ju nutne zaniest na upsvar?

petrouchka
11. sep 2014

@baja90 a Ty si tu zmluvu podpisala?

katarinamarkova
11. sep 2014

@baja90 nebolo ti mozne nastupit na vykon - ty si nenastupila z vlastnej vole, alebo ti to zamestnavatel neumoznil?
ale to je vlastne jedno, kazda jedna zmluva, dohoda ked je podpisana je platna, pokial ju nevypovies, alebo neskonci jej platnost.a ak si evidovana, mala si ju doniest!
a ak to bola aj napr. dohoda od urciteho datumu len s tym ze odpracujes xy hodin za xy cas, tak je jedno ci si k danemu datumu nastupila, kludne mozes nastupit aj o tyzden dva tri......treba si prestudovat dohodu, kontaktovat upsvar, zamestnavatela, agenturu.
nemam tvoju dohodu ani zmluvu s agenturou pred sebou 🙂

baja90
autor
15. sep 2014

dakujem baby za info .. ale dosatocne info som dostala na fore na profesii .. takze mozem kludne spavat 🙂 ale dakujem 🙂