Úrad práce a podpora v nezamestnanosti

janulik176
9. mar 2009

Ahojte, moj manžel je PN, ale ked ukonči PN vie že dostane vypoved, lebo prevadzku na ktorej pracoval úplne zrušili. Chcem sa vas opýtat, či može popri podpore v nezamestnanosti pracovat na dohodu, ak ano tak kolko hodin a za aky plat? Započitava sa podpora v nezamestanosti do prijmov na danove? Ďakujem.
PS: Ma manžel narok hned po nahlaseni na UP na podporu v nezamestnanosti aj ked dostane odstupne?

noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
1. feb 2020

@noelosopius To nie je problém tohoto štátu ale tvoj.

noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
1. feb 2020

@noelosopius Bohužiaľ ale naozaj s tým nic nemá stat ze tvoj muž je hajzel a zdrhol a ostatné. Su ludia co maju tak chore deti ktore napr.zachrani operacia za 20tis.myslis ze to riesi štát?!
Btw.dalsia realita bud rada ze si vôbec niečo mohla dostávať od tohto "hrozneho" statu tak dlho.

zalka
1. feb 2020

@noelosopius požiadaj o opatrovateľský na UP ak deti majú TZP ..

noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
1. feb 2020

@noelosopius Ja sa nikde nerehocem na tvojej situácii. Tento stat a ani ludia co platia dane a odvody nemôžu za to ze ty nemáš z coho zit. Tak si najdi lepsie platenú prácu ako kraviny o ktorých pises. Zvysok som už napísala. Nemienim uz strácať cas. Pekny vecer.

noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
1. feb 2020

@noelosopius A len si vyvesti nech ta nikto "nenatrie" úradom ze mas prijem na cierno. Potom sa zapotis z pokut a doplácania. Vela šťastia.

noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zalka
1. feb 2020

@noelosopius ja som nehovorila o ztp pre teba ale pre deti ...

evittam
1. feb 2020

@zalka Tu je aj vestecka gula na nic.😉

noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noelosopius
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zalka
1. feb 2020

@noelosopius ak nemajú ztp tak nemajú nárok na pomôcky, treba začať na za čiatku, požiadať o zťp .. to dávajú deťom starším ako 6 rokov ...
ale ty vieš čo máš robiť ..

noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
noelosopius
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomi1062
14. aug 2020

Dobrý mam otázku manžel je PN 7 mesiacov a ja som vedená na úrade prace a nepoberám žiadny príjem mam nárok na finančnú pomoc od UP ďakujem