Výplata - Kaufland

7. sep 2020

Ahojte, čakám prvú výplatu z Kauflandu, kedy asi chodí? A čo sa týka tej stravenkovej karty kedy na nej nabehuju peniaze?
Ďakujem vopred za odpoveď

solange7
7. sep 2020

A zamestnavatel tieto veci pred tebou taji?

autor
7. sep 2020

@solange7 V práci je toľko roboty, že sa vždy zabudnem opýtať kolegýň. Nemyslím si, že sa niečo zlé pýtam, kto tam pracuje tak si myslím, že nebude mať problém napísať.

vikss1
7. sep 2020

nemas to uvedene v pracovnej zmluve?

autor
7. sep 2020

@vikss1 Pozerala som akurát, ale o stravných tam nepíše kedy sú na stravenkovej karte.

23petka
7. sep 2020

U nas v kauflande byva vyplata okolo 7.a stravne na kartu tiez tak alebo o den skor ako je vyplata

autor
7. sep 2020

@23petka Ďakujem, ale tu stravnu som ešte nedostala ani tak asi najbližšie dní už dostanem.

23petka
7. sep 2020

Myslim,ze dnes by mohla mat prva banka-unicredit,teda vacsinou to tak byva

solange7
7. sep 2020

Ako pise vikss1, pozri sa do pracovnej zmluvy. Nepytas sa nic zle, ale je zarazajuce, ze takuto vec riesis tu. Teraz hovorim vo vseobecnosti, ale ludia su ako hotentoti. Ako moze ist niekto pracovat s tym, ze nevie kedy chodi vyplata a stravne? Kazdy ma svoj rezim platenia uctov a trvalych prikazov, a tato informacia je dost podstatna.

23petka
7. sep 2020

Ja som dostala tu gastro kartu po vyse mesiaci

autor
7. sep 2020

@23petka Ja mám inú, tak aspoň viem lepšie kedy cca.

@solange7 O platenie ani nejde to vždy ide z manželovej výplaty nakoľko ja som bola skoro pol roka bez práce, tak už sme radi, že konečne príde aj druhý príjem. Ozaj mi šlo len o ten dátum, lebo naposledy čo som pracovala v jednej firme tak tam písalo do 30 a tá výplata fakt chodila v posledné dní a zas kde som brigádovala som mala tiež do 30 a chodila v polke mesiaca.

autor
7. sep 2020

@23petka Tak ja som nastúpila posledný augustový týždeň, čiže môžem ju dostať aj neskôr ako k výplate?

23petka
7. sep 2020

Mozes ju dostat aj neskor,ale peniaze na nej dostanes

autor
7. sep 2020

@23petka No veď uvidím, ďakujem aj tak za info. 🙂

23petka
7. sep 2020

Peniaze ale dostanes tento mesiac,ked mas nejake dni v auguste.Mas unicredit?

autor
7. sep 2020

@23petka Nie nie ja mám SLSP.

katkaba1
7. sep 2020

Ak je to gastrokarta (napr. Calio a pod) tak ju dostaneš neskôr, oni pri Tvojom nástupe kartu objednajú a výroba a doručenie istý čas trvá. My sme objednávali Calio karty zamestnancom a doručenie trvalo vždy cca 2 týždne ( ak neboli sviatky ). Kartu po doručení dostaneš už 'nabitú' (alikvótnu časť za august plus stravné za september).

hederamonstera
7. sep 2020

@solange7 tak ja som vzdy mala v prac. zmluve DO ktoreho kalendarneho dna peniaze pridu, napr. do 10dna v mesiaci ale vyplata nam chodi okolo 4-5 dna - tak asi na to sa pytala.

autor
7. sep 2020

@katkaba1 Za september nedostanem až v októbri?
@hederamonstera Áno tak som to myslela.

@23petka Prosím Ťa a výplatna páska chodí poštou či na e-mail ?

katkaba1
7. sep 2020

Mnoho firiem to tak robí ale nie je to správne. Stravné máš dostať vždy na daný mesiac, t.j. za september v septembri. To sa nevypláca spätne ako mzda. Jesť predsa potrebuješ aj v septembri.

autor
7. sep 2020

@katkaba1 Tak to som ešte nepočula, myslela som, že za odrobene dní sa dostávajú mesiac spätne.

ketrint
7. sep 2020

@katkaba1 zatial sme to v kazdej firme dostavali/nabijali na dany mesiac v ten dany mesiac. Napr v septembri stravne na september, okolo 5teho chodilo... a bolo to ratane stylom, ze pocet dni na dany mesiac minus ak si neodrobila nejake dni za minuly mesiac. Potom zas ak by si mala v septembri dovolenku/ocr/nieco, tak za tie dni ti bude odratane v dalsi mesiac...

23petka
8. sep 2020

Vyplatnu pasku nam davaju na personalnom,po vyplate

katkaba1
8. sep 2020

@ketrint tak by to malo byť ale veľa firiem to nedodržiava

23petka
8. sep 2020

Mne prisla dnes vyplata,mam Slsp

autor
8. sep 2020

@23petka Áno aj mne dnes už prišla. Inak ma napadlo, keď robíš v Kauflande tie benefity darčekové poukážky sú v akej hodnote a kedy ich dávajú ?

23petka
8. sep 2020

Neviem o nicom takom

autor
8. sep 2020

@23petka Na pohovore ma nenapadlo sa opýtať, ale takto to majú napísané: lákavé benefity - vernostná dovolenka nad rámec zákona, karta Multisport, atraktívne zľavy u našich partnerov, sabatikal – dlhodobé neplatené voľno, vianočné balíčky a darčekové poukážky

patricius11m
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
7. apr 2021

@patricius11m Dobrý deň, mne nie ja mám SLSP ale kolegyňa už dnes dostala, ona má rovnakú banku ako Kaufland.