Zamestnanie Profesionálny vojak - skúsenosti?

maruniakovaeva
1. nov 2019

Ahojte, neviem na koho sa obrátiť tak skúsim tu možno s tým máte skúsenosť poprípade o niekom viete. 🙂 Chcem sa prihlásiť na vojenský výcvik, ako budúce povolanie. Neviete o niekom kto je povolaním profesionálny vojak. Rada by som sa o tom dozvedela viac, ale z úst normálneho človeka, ktorý to reálne robí, nie tie poučky čo nájdete na internete. Ak by ste o niekom vedeli, alebo ste počuli od niekoho bola by som rada za každú maličkosť. Ďakujem 🙂

pininka1
2. nov 2019

Najviac ti povedia na regrutacnom v mieste tvojho bydliska. Aj môj muž je profi vojak, ale ver mi,že keby ti tu napísali 10ti, väčšina povie niečo iné. Každopádne od vacsiny muzovych kolegov počúvam že teraz by už ani náhodou nešli k vojsku. Zákon sa zmenil, podmienky su oveľa horšie, treba si to poriadne zvážiť.

bea97
2. nov 2019

@maruniakovaeva ahoj ja som vojačka kľudne napíš

maruniakovaeva
autor
2. nov 2019

Ďakujem za pomoc, práveže chcem viac rôznych názorov, lebo v tých kanceláriách a na dni otvorených dverí vám povedia to čo majú, nie ich reálny názor.

bea97
2. nov 2019

@maruniakovaeva jasne je to pochopiteľné hneď ti píšem odpoveď na správu len upratujem doma

amenka77
2. nov 2019

@maruniakovaeva ja som tiež vojačka,kľudne napíš

lukas0212
5. apr 2020

Ahojte.chcem sa spytat.mozem sa stat prof.vojakom ak mam 31 rokov?

pininka1
5. apr 2020

@lukas0212 skúsiť môžeš, to závisí asi od rôznych veci nie len od veku

lukas0212
6. apr 2020

@pininka1 dakujem 🙂

cukrik93
5. júl 2023

Ahojte, je tu niekto este aktivny?

amenka77
5. júl 2023

@cukrik93 áno,kľudne napíš