Zmena práce

3. feb 2024

Ahojte dva roky som pracovala ako manazerka logistiky+ ovladala som v praci aj anglicky jazyk, po dvoch rokoch som menila pracu a robim obchodnicku, tuto pracu robim tiez dva roky. Ale nenaplna ma to, aktualne zamestnavatel mi dal aj 100 home office s tym ze mam videomeetingy. Jedine co sa mi paci je ten home office. Ti co to citate viete ze praca s ludmi vie byt aj tazka.
Chcem zmenu, viem ze som energicka, komunikativna, mam rada pracu z domu, cestovanie, niekedy by som si zelala pracu pokojnu napr tvorit v canve robit dizajn.

Prosim o radu.
Vdaka.

ovaaa
4. feb 2024

Veď sa poobzeraj po niečom kľudnom...

nelca84
4. feb 2024

Energicka, komunikativna a najradsej by si pracovala z domu, to mi nejak nevychadza 🙈

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dennissa16
4. feb 2024

@nelca84 tiež som sa zamyslela

denkabemommy
4. feb 2024

Dizajn v canve môžeš robiť aj bez toho, aby si bola zamestnaná. Môžeš vyrábať kvalít digitálny produkt, potom mať z toho pasívny príjem

sheila121
4. feb 2024

Ženy a viete mi povedať kde zmizli fotky z canvy? Donedávna som pekne našla foto čo som chcela. Teraz ani za pána len šablóny.

denkabemommy
4. feb 2024

@sheila121 v sekcii prvky sú obrázky 🙂

sheila121
4. feb 2024

@denkabemommy toto viem, keď už upravujem obrázok, ale predtým to bolo pekné urobené že hore bol riadok a mohla som si nájsť fotky teraz to tam nie je.

denkabemommy
4. feb 2024

@sheila121 nie, stále si tam môžeš vybrať obrázky z fotobanky. Sú tam aj AI funkcie

sheila121
4. feb 2024

@denkabemommy áno toto viem, ale ja som myslela na domovskej stránke to vyhľadávanie pre fotky.

autor
4. feb 2024

@nelca84 niekedy aj energicky a komunikativny clovek potrebuje mat svoj klud.

autor
4. feb 2024

@stastnamanzelka v profesii mam nastaveny filter a reagujem tiez na ponuky.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
4. feb 2024

Niekedy ano, ale mat 100% home office mi k tomu proste nejde