Ako funguje Ečasenka a kedy ísť k lekárovi?
Včera o 13:56
Ahojte ako funguje ta ečasenka? Som zajtra objednaný číslo mam 8 poradové. Lekárka robí od 7mej o ktorej ísť?,.. sms sa mi už nedá poslať kod takže si musím počkať
@anonym_autor ja pocitam ze na jedného pacienta ma 15min za hodinu 4 vybavi takze ako vyse pise o 8 byt u nej

@anonym_autor cca 8.15h by som uz bola v cakarni