Ako prebieha odstránenie štítnej žľazy?
Ahojte , viete mi v skratke povedať ako to prebieha keď vám dávajú von štítnu žľazu? Za predpokladu že nie sú žiadne zdravotné pooperačné komplikácie- ako dlho ste boli na PN , bolesti po operácii? Zaujíma ma asi všetko
Je tu malo toto popísané o Gravesovej basedowovej chorobe, je niekto kto si tým teraz prechádza? Že nereaguje moc na liečbu ?
Za všetky odpovede budem veľmi vďačná!
Bola som pred 4 rokmi, 5 dni v nemocnici PN asi mesiac, kedze sa mi tocila hlava pokial mi nastavili lieky, inak kontrola raz za polroka, beriem euthyrox
Bola som pred 4 rokmi, 5 dni v nemocnici PN asi mesiac, kedze sa mi tocila hlava pokial mi nastavili lieky, inak kontrola raz za polroka, beriem euthyrox
@anonym_a653e1 a ako sa vám žije bez ? Lebo tatino už tiež nemá, ale teda potí sa stále ... Nepríde mi ok ale on mal aj pooperačné problémy , tak preto chcem vedieť ako je to bez nich
@anonym_a653e1 a ako sa vám žije bez ? Lebo tatino už tiež nemá, ale teda potí sa stále ... Nepríde mi ok ale on mal aj pooperačné problémy , tak preto chcem vedieť ako je to bez nich
@majus2323 ja uplne v pohode nijake problemy nepocitujem
Ja mám vyoperovanú komplet celú,žiadne bolesti,komplikácie,rana sa pekne hojila,po týždni,dvoch som bola vyberať stehy,6 týždňov som nesmela dvihať nič ťažké,namáhať sa,vešať záclony a podobné veci..asi pol roka som bola bez liečby,potom ako mi nastavili lieky fajn..schudla som,zrýchlil sa mi metabolizmus,predtým som jedla veľmi málo...

Chorobu nepoznám. Mám vybratu pravú stranu SZ. PN som bola pár týždňov. Bolesti boli také, ako keď ťa poriadne bolí hrdlo. Ja som mala aj drenaz prvé dva dni a teda prvý deň bol masaker pre mňa, lebo som vracala po narkoze. Potom ma už len svrbela rana