Ako riešiť opakujúcu sa bolesť podbruška?
Zdravím, už pol roka ma pobolieva brucho obvodná doktorka to stále vidí na močové cesty tak má liečila na to, potom bol už aj moč v poriadku, na sone bolo všetko v poriadku, poslala ma k urologovi ten povedal ze nič nevidí, že to môže byť podráždený mechúr dal lieky na to, neprešlo to tak po 2 mesiacoch som bola na kontrole pomedzi som mala ísť na moč k obvodnej kde mi bolo povedané, že výsledky sú v norme, a urolog pozrel výsledky po mesiaci a pol a uznal, že v poriadku niesu dal mi antibiotika na to, ale ja už naozaj nechcem stále jest antibiotika ja chcem vyšetriť čo je naozaj príčina a nie len možno močové cesty. Kde na Slovensku by ma mohli vyšetriť ako samoplatcu a viac vyšetrení spravia ako aj žalúdok, črevá?
@jamajka11 ja som mala bolesti 4 mesiace v podbrušku a dosť silné a nakoniec to bol zaseknutý oblickovy kameň, zistilo to až ctcko
@kvietok1233 momentálne po 6 mesiacoch som sa niekde posunula vraj je to opakujúci zapal mocovych ciest, ale nerozumiem tomu raz mam dobrý moč raz zlý a takto stále dokola, jeden doktor povie ze je to ôk tie výsledky druhý ze nie, že na to som mala dostať hneď antibiotika

@jamajka11 ja som mala bolesti 4 mesiace v podbrušku a dosť silné a nakoniec to bol zaseknutý oblickovy kameň, zistilo to až ctcko