Broncho-Vaxom pre dospelých
Ahojte, beriem 4 deň a mám takú nádchu ako nikdy, hneď na 2 deň užívania aj teplota bola, ale môže nejak zhoršiť keď človek bol nachladený predtým? Nemalo by to skôr pomôcť? Či brať naďalej... Nepomáhajú kvapky do nosa iba na 2-3 hodky ani cibuľa v noci nepomohla tak neviem 🤷♀️
Ja mam takú istú skúsenosť, v decembri som bola chorá, potom uz len dráždivý kašeľ, dr. mi predpísala broncho a tiež mi spustilo nádchu, kým som zašla do obchodu, cely balík vreckoviek som minula. Kúpila som si Arko defensis na imunitu a prešlo mi to za 3 dní...ale teraz sa mi to zasa vrátilo, tak idem ich opäť vyskúšať douzivať, lebo z toho kašľa ma bolí hrudník. Chcela by som mat aspoň do ďalšej zimy pokoj.
Ja mam takú istú skúsenosť, v decembri som bola chorá, potom uz len dráždivý kašeľ, dr. mi predpísala broncho a tiež mi spustilo nádchu, kým som zašla do obchodu, cely balík vreckoviek som minula. Kúpila som si Arko defensis na imunitu a prešlo mi to za 3 dní...ale teraz sa mi to zasa vrátilo, tak idem ich opäť vyskúšať douzivať, lebo z toho kašľa ma bolí hrudník. Chcela by som mat aspoň do ďalšej zimy pokoj.
@julincek čuduj sa svete už ma netrápia časté angíny, minulý rok žiadna angina nachladenie nič ale pomohol mi strašne čaj samsahan ked som cítila ze ma škriabe pila som večer aj ráno a prešlo to 💪

@lobelie nemám takú skúsenosť žeby mi broncho vaxom prihoršil 🤷