Čo spôsobilo tieto vyrážky na bruchu?
Ahojte prosím upokojte má že to nie je to čo si myslím.. mám strach že to je od ploštíc. Mame doma malé bábätko nikde sme neboli, bývame v novostavbe a až ma striasa ze by to boli plostice. Nesvrbi má to len nikdy som takéto vyrážky nemala. Mám to od jedného boku k druhému cez brucho a skôr trosku vyššie ako konci spodné prádlo- nohavičky… ďakujem za názory.
ako chodbicky no uvidime co napisu drzim palce
@anonym_0358d2 najskôr som to mala ako keby v prvej polovicu brucha že na pravej strane a tam to je už dnes tak ako keby ok to je ty druha fotka a to na prvej fotke som si všimla dnes.. neviem čo si mám o tom myslieť..
to je skôr alergia. ako ploštice. ploštice svrbia.
Si si istá, že sú to štípance? Mne to príde ako vysyp
Si si istá, že sú to štípance? Mne to príde ako vysyp
@anonym_48d012 no na tých 2 fotkách (ta druha v úvodnom príspevku a táto v komentároch by som povedala že áno) len má zarazila ta prvá v úvodnom príspevku čo som si našla dnes tam to je take po 3 a v rade.. neviem čo si mám o tom myslieť. Pozriem pre istotu ešte muža a dcéru..




ako chodbicky no uvidime co napisu drzim palce