Hlien a krv v stolici: Čo robiť?
22. jún 2026
Pár dní mam stolicou vidím hlien na povrchu alebo hneď po sadnuti vyjde iba taka vodička akokeby hlien.len dnes má šokovalo že na povrchu stolice bola akokeby nitka krvi to isté v sobotu.dnes som mala stolicu asi 4 krát ráno po sebe nebola kasovita ale formovana len kusokovana kúsok tensi
a a na prvej bola ta Nitka s krvoi
anonym_bb6ace
•
22. jún 2026Ak to bude pretrvavat sj dva tyzdne, tak smer gastro. Moze ist o ulceroznu kolitidu
anonym_99ddea
•
22. jún 2026@anonym_autor mam ulceroznu kolitidu a toto je ono...samozrejme aj ine prejavy
anonym_d2146a
•
23. jún 2026@anonym_autor
Daj sa vyšetriť gastroenterológom, neriaď sa radami laikov, môže sa ti to vypomstiť, čím skôr sa zistí príčina, tým úspešnejšia bude liečba.

Môže to byť aj z alergie na potraviny. Treba odsledovať kedy to tak máte