icon

Je zväčšená uzlina pod sánkou po chorobe normálna?

Včera o 17:33

ahojte mam zvacsenu uzlinu pod sankou a bojim sa. prave som po chorobe. mala som nadchu a bolesti hrdla. teraz mam este kasel a sopel. myslite si ze je to normalna uzlina po prekonani choroby? nie je tam dlho takto zvacsenu som si ju vsimla pred 2 dnami.

Je zväčšená uzlina pod sánkou po chorobe normálna?
avatar
lindayaaa
Včera o 17:46

@anonym_autor ano je to normalne

autor
Včera o 18:01
@lindayaaa

@anonym_autor ano je to normalne

@lindayaaa a nevyzera nejako vacsie?