icon

Kedy onkologický pacient prestáva chodiť na kontroly?

avatar
dedincanka131
22. mar 2026

Zdravím. Po koľkých rokoch od onkologického ochorenia Vám povedali, že už nemusíte chodiť na kontroly, aj napriek tomu, že po operácii ostali trvalé a psychicky poznačené následky. Pýtam sa len konkrétne ONKOLÓGIE - odbery, onkomarkery, rtg, ultrazvuk, magnetická rezonancia. Vrela vďaka. Blbych komentárov sa zdržte, neviete čo čaká ešte Vás. Ja neprajem to peklo nikomu. Nech sú všetci ľudia zdraví. 🙏

Strana
z2
avatar
civaviacik
11. jún 2026
@anonym_55fb9f

@dedincanka131 ja som po liečbe 25 rokov a stále chodím raz ročne na odbery a kontrolu

@anonym_55fb9f akú si mala rakovinu? Mala si agresívny typ? Ďakujem.

Strana
z2