Kedy onkologický pacient prestáva chodiť na kontroly?
22. mar 2026
Zdravím. Po koľkých rokoch od onkologického ochorenia Vám povedali, že už nemusíte chodiť na kontroly, aj napriek tomu, že po operácii ostali trvalé a psychicky poznačené následky. Pýtam sa len konkrétne ONKOLÓGIE - odbery, onkomarkery, rtg, ultrazvuk, magnetická rezonancia. Vrela vďaka. Blbych komentárov sa zdržte, neviete čo čaká ešte Vás. Ja neprajem to peklo nikomu. Nech sú všetci ľudia zdraví. 🙏
Predošlá
Strana
z2
Predošlá
Strana
z2

@dedincanka131 ja som po liečbe 25 rokov a stále chodím raz ročne na odbery a kontrolu
@anonym_55fb9f akú si mala rakovinu? Mala si agresívny typ? Ďakujem.