Neviete čo to môže byť mám to od leta raz väčšie a niekedy ani nevidno
@lily14 nevidno to celkom dobre, ale od leta? nebola si u lekára?
@tilinka26 bola jasné že to nič že len koza na oku,zajtra idem k inej
@lily14 no to niekedy tak býva, uvidíš čo bude
@lily14 Ahoj, ako bolo, máš niečo nové?
@lily14 nevidno to celkom dobre, ale od leta? nebola si u lekára?