icon

Kto je chorý v teple?

Dnes o 12:13

Len ma to zaujíma , lebo celý rok nič a takéto teplo a ja v horúčkach.

avatar
stellarstar
Dnes o 12:56

Tento týždeň 6 kolegýň ochorelo. Nečudujem sa, zmrzlina, studene nápoje, otvorené okno v aute alebo klima na plný prúd.

avatar
liusa82
Dnes o 13:05

ja nie som síce chorá ale vytvorila sa mi nejaka alergická reakcia z nového krému na tvár a riadne ma štipe takže som doma na gauči a nudím sa 👿 a tak som sa tešila lebo som sa mala isť kúpať.No hold tieto dni nevyužijem ešteže tuto vnutri máme celkom príjemne..zatial

avatar
leonie28
Dnes o 13:18

Ja som PN a idem sa zblázniť doma

avatar
katkaseiner
Dnes o 13:31

môj muž je bez hlasu....to ticho v dome.... 😆

avatar
tanika
Dnes o 13:35

No ja alergicka nadcha riadna …. čuším doma , dutiny bolia …..: číre hlieny ucpava sa ni nos …uvidim čo z toho vykľuje … inak katastrofa 😏 zatial bez teploty

avatar
raszuz
Dnes o 13:37

Ja mám odvčera zašitý prst (som sa samoliečila, až som to ...). Nervná som z toho tepla, za normálnych okolností by som bola v bazéne, tak špekulujem, ako sa aspoň osprchovať a umyť hlavu, bez toho, aby som si paprčku namočila, a bez toho, aby som niekoho k tomu potrebovala. Viem, že muž by to pre mňa spravil, ale pri mojej nervozite, by sme sa ešte chytili, lebo by to určite podľa mňa robil na prd 😂😂😂😂. Ale už aspoň vie, ako sa pečú kuracie stehná 😂😂😂😂

anonym_c6530b
Dnes o 13:44

detto, teplo a som schopna spat pod dvoma dekami, lebo sa mi striedaju divne stavy… 😐

anonym_7c9d1d
Dnes o 14:05

@anonym_autor nie som chora, ale trhaju mi zuby

avatar
rozculena
Dnes o 17:42

pred hodinou mi nič nebolo,už soplím 😒