icon

Príčiny dýchavičnosti a anémie: Čo s tým robiť?

avatar
kamomille
Včera o 05:53

Dobrý deň,
Už dlhšiu dobu ( rozumej asi viac ako rok) som neskutočne unavená, malátna...začala mi mozgová hmla.. no jednoducho, nič moc.
Snažím sa dlhodobo užívať železo, ale keď to nepomohlo, šla som k lekárovi na testy, bolieva ma aj krk vpredu, smeruje to až k zubom, ale hrdlo je čisté...nemozem sa nadýchnuť, stale mam pocit neuplneho nadychu. Obvodny mi dal na to lexaurin...dokladam krvne testy...

Príčiny dýchavičnosti a anémie: Čo s tým robiť?
avatar
veselo_neveselo
Včera o 06:35

A nedal ti spravit hormony stitnej?

To je aky stary doktor, toto? Alebo jedine, ze si nam nepovedala vsetko ako jemu a mas aj ine problemy?

Nemas problemy s chrbticou, zle drzanie tela alebo hlavy? Akoze viem.si predstavit ten lexaurit moze byt aj na uvolnenie, ak mas stiahnute svaly co ti brania v nadychu...nepytala si sa, na co ti ho napisal, preco mysli ze je pre teba potrebny?

avatar
kamomille
autor
Včera o 06:46

Stitna je vraj ok, s chrbticou problemy nemám... Vraj som vyhorena, ci si nechcem pomarodovat... Velmi ho prekvapilo, ked som nechcela

avatar
zenazaba
Včera o 17:32
@kamomille

Stitna je vraj ok, s chrbticou problemy nemám... Vraj som vyhorena, ci si nechcem pomarodovat... Velmi ho prekvapilo, ked som nechcela

@kamomille stitna je vraj ok? A ako? pohmatovo, ci ako? Robili ti hormony alebo usg? A co ostatne vysetrenia? Celiakia,viatmin D, atd?

anonym_a9d28d
Včera o 20:14
@kamomille

Stitna je vraj ok, s chrbticou problemy nemám... Vraj som vyhorena, ci si nechcem pomarodovat... Velmi ho prekvapilo, ked som nechcela

@kamomille robil ti zasoby železa, ale hemoglobín nie prečo?Koľko máš rokov?