Skúsenosti s liekom Pragiola 75 mg: Vedľajšie účinky?
Dostala som ho včera od neurologicky na zablokovanu chrbticu a tiež na tetaniu mali ste nejaké negatívne účinky a odzneli vám na druhý - tretí den ?
Ked mas na lik negativne ucinky hociaky, ti proste nesadol potrebujes iny…treba povedat dr, ze ti nie je z liekov ok…liek ta ma vyliecit a nema ti este horsie
@jeennyv ja som ten liek práve ešte nežila mám v pláne si ho dať dnes večer len som bohužiaľ prečítala príbalový leták a taký skicar som ešte nevidela aj som čítala na fórach že niekdo mal veľmi zle negatívne účinky tak mám s toho strach
@jeennyv ja som ten liek práve ešte nežila mám v pláne si ho dať dnes večer len som bohužiaľ prečítala príbalový leták a taký skicar som ešte nevidela aj som čítala na fórach že niekdo mal veľmi zle negatívne účinky tak mám s toho strach
@terka776 plno specifickych liekov ma take ucinky, pokial ho potrebujes a mas brat nezistis ci ti robi ok kym ho nevezmes, zodpovednost je na tebe, musis vediet v akom si stave..
@terka776 moj manzel berie tento liek caka na operaciu chrbtice od marca ale on ma davku 300mg denne, pri velkych bolestiach moze ist do davky 600 mg denne, pocituje unavu a ospalost aj pocas dna, musim ho budit aby pil tekutiny a jedol
@katinka71 no tak to nieje teda boh vie co ja mám našťastie prvé dva dni užívať len 75mg keby bolo dobre tak mám pridať jednu ráno a jednu večer neurologicka mi povedala že keby bolo zle mám sa vrátiť na pôvodnú dávku 1 kapsulku večer… lieky na uvoľnenie mi na tu chrbticu nepomohli tak musím vyskúšať toto a uvidím
@terka776 plno specifickych liekov ma take ucinky, pokial ho potrebujes a mas brat nezistis ci ti robi ok kym ho nevezmes, zodpovednost je na tebe, musis vediet v akom si stave..
@jeennyv máš pravdu zodpovednosť je na mne v každom prípade si ho skúpim večer dať uvidím co urobí ďakujem za pomoc
@jeennyv máš pravdu zodpovednosť je na mne v každom prípade si ho skúpim večer dať uvidím co urobí ďakujem za pomoc
@terka776 bohuzial taketo lieko ako vyssie pisane utlmuju to bud pripravena, vsetko co je na bolest od dr ci uvolnebie atd a je na predpis ma zvacsa taketo ucinky…lebo su to silne lieky
@terka776 tento liek ma spolu s opiatovymi naplastamii od bolesri a k tomu este 2 druky liekov 3 tytdne ho v nemocnici nastavovali na liecbu od bolesti pokial ssa dostane koncom jula na operaciu po 5 mesiacoch cakania
@katinka71 uf tak držím palce dúfam že pomôže a bude sa cítiť dobre a bude bez liekov

Ked mas na lik negativne ucinky hociaky, ti proste nesadol potrebujes iny…treba povedat dr, ze ti nie je z liekov ok…liek ta ma vyliecit a nema ti este horsie