Otras....
Nuz mne sa dokonca 2x stalo, ze mi predali Nurofen od 20kg, pricom som vyslovene pytala pre rocne dieta. Krabicky sa velmi podobaju, ale sakra 2x sa mi to stalo. Az doma som si to vsimla, ked som isla dat malemu, ze je nejaka cervensia krabicka.
Mne zas predali po záruke...
Áno,stalo...reklamovala som - uznali
Ja som raz kupila skatulku zivocisneho uhlia a v krabicke nic nebolo 😀 ..ale vymenili mi to.
Aj mne predali po záruke hylak forte 😂
mne síce nie po záruke,ale vacšina co je cez e-shop daju brutal cenu a hlavne 2-balenie,aby sa toho zbavili a nalákali a strasne krátka zaruka,uz o 2 mesiace koncí vacsinou,no to mi je na figu urobit si zasobu paralen a také klasiky co treba mat,uz sa mi to stalo viackrát,no reklamovat to nemozem,lebo zaruka este je,ale veeelmi krátka,a uz len za to ze tomu koncí zaruka nebudem minat lieky potom uz radsej kupitm aj ked drahsie,ale aspon poriadne,,tak som to vzdala,ze sa im mozem na take akcie vytoto, bolo to dr.max lekárne
autorka - ja by som napísala majiteľovi lekárne či o tom vie aké lieky som u nich vybrala - kúpila.
Ved tam vidno ze je z toho platu odstrihnute,lebo rohy su spicate a na zvysku su oble. Stazujte sa v lekarni.
@lenjaona no ja som hneď dala podnet a poslala im tam kontrolu, lebo moja mala vtedy 4 mesačná strašne začala zvracať a plakala. Človek naozaj už si musí dávať pozor, ja som lieky nikdy nekontrolovala ktoré boli z lekárne čerstvo zakúpené, ale od vtedy už som sa poučila a robím to.


To sa mi ešte nestalo veru, vrátiť sa naspäť a spýtať sa na to