icon

Vyšetrenie testosterónu: oplatí sa alebo je zbytočné?

21. jún 2026

Chlapi na modrom koníku (ale môžu sa vyjadriť aj ženy), dali ste si niekedy vyšetriť z krvi vás testosterón?

Oplatí sa to alebo je to zbytočne?

anonym_b99def
21. jún 2026

@anonym_autor Ja som si to dala lebo mam ochlpenie na bruchu brade, akné, potím sa atd. Ale vyšlo mi že to mam OK. A je to len genetika. Mne to robili myslim zadarmo.

avatar
andaluzia12
Včera o 11:28

Manžel si zaplatil, mal pocit že ma nízku hladinu. Bolo to v norme.