Vyšetrenie testosterónu: oplatí sa alebo je zbytočné?
21. jún 2026
Chlapi na modrom koníku (ale môžu sa vyjadriť aj ženy), dali ste si niekedy vyšetriť z krvi vás testosterón?
Oplatí sa to alebo je to zbytočne?
Chlapi na modrom koníku (ale môžu sa vyjadriť aj ženy), dali ste si niekedy vyšetriť z krvi vás testosterón?
Oplatí sa to alebo je to zbytočne?
@anonym_autor Ja som si to dala lebo mam ochlpenie na bruchu brade, akné, potím sa atd. Ale vyšlo mi že to mam OK. A je to len genetika. Mne to robili myslim zadarmo.