3 dni nemám menzes. Ako si ho vyvolám?

victori
21. aug 2017

Ahojte. Mam taky problem pred styrmi dňami sme spolu s priateľom spali. Mala som dostať menštruáciu deň potom. No menštruácia nikde! Veľmi sa bojím čo to znamená ☹ poradte mi ako mám vyvolať menštruáciu

victori
autor
21. aug 2017

Je tu niekto?

lienqa
21. aug 2017

Určite si otehotnela 😅 a my máme čarovnú guľu z ktorej to vidíme 😂

sense
21. aug 2017

Tehotna nie si,vajicko potrebuje cca 5-7dni na uhniezdenie, ms moze zmeskat so stresov, choroby, hormonalne vykyvy atd...

A rada na zaver ak nechces byttehotna pouzivajte ochranu

bipa
21. aug 2017

Počkaj ešte týždeň ak nedostaví menzes, utekaj do apotek a kúp si tehotenský test! Jednoduché.

victori
autor
21. aug 2017

Ochranu sme mali... Ale on sa doň urobil a nie som si ista tym ze nebola prasknuta

l3yla
21. aug 2017

😀
@lienqa

tabakmirka
21. aug 2017

Prečo sexujete, keď o sexe zjavne neviete nič. Však to bol len jeden deň preboha, ako si môžeš myslieť, že si ostala hneď tehotná, tomu teda fakt nechápem. Joj, toto ma vie inak tak fajne vytočiť.

evittam
21. aug 2017

@tabakmirka Mimo diskusiu-ja som si tiež nemyslela,ze môžem zostať hned tehotna z jedného jedineho razu a uverila som vtedy ked mi test ukazal +2-3 a následne mi to potvrdil lekar. Takže všetko je mozne.😉

sabina_es
21. aug 2017

Dalsi vymysleny pribeh. Pochybujem ze je to realne,lebo mam pocit ze to pisalo 12rocne dieta, ktore sa nudi pocas skolskych prazdnin.

pivonka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
victori
autor
21. aug 2017

Prepáčte ale ja som chcela poradiť co to moze znamenať... Nie som 12 - ročne dieťa... Každopádne ďakujem za rady no

maria1678
21. aug 2017

Prečo by to nemohlo byt reálne? Moja sestra tiež otehotnela na 1x.

sabina_es
21. aug 2017

@maria1678 nenarazala som na to ze sa na prvykrat neda otehotniet. Jasne ze sa da. Len na zaklade jej vyjadrovania mi neprisla ako rozumna dospela zena/baba, ale skor ako nejake 12rocne dievcatko ktore nevie co od nudy, tak tu vypisuje vymyslene pribehy.

danavdana
21. aug 2017

Len ziadnu paniku, pravdepodobnost je velmi nizka.
Urcite tehotna nebudes, klud.
Neviem o tom, ze by fungovali nejake babske recepty na vyvolanie menstruacie, myslim, ze su to len take povedacky - cervene vino a tak...
Hlavne sa ukludni, moze ti meskat aj z toho, ze si pod stresom.

vierkainka
22. aug 2017

v dnešnej dobe sa už i dospele baby vyjadruju na urovni 12 ročnych dievčat...netušim či je to pravdivy alebo vymysleny pribeh,ale myslim si že autorka tehotna nebude. a na vyvolanie menzesu pomahaju klasicke babske recepty...červene vino.....alchemilkovy čaj....no hlavne odburať stres,lebo to može sposobiť meškanie....a nabuduce okrem ochrany použiť aj antikoncepciu....teda ak fakt autorka nema 12 rokov🙂