7 dní mi mešká menzes

natka1996
23. feb 2018
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

Ahoj prosim poraďte mi ako vyvolať menzes ?? Už pred mesiacom som mala menzes slabi čo je neobvyklé ale pripisovala som to stresom ale tento mesiac mi mešká už tižden skoro väčšinou mešká max deň robila som si už aj dva testy všetky sú negatívne.Vino nepomohlo.Možno mešká aj doli tomu že tento mesiac som mala bolesti chrbta a brala som lieky na bolesť silnejšie ale to neviem či bi to stim niečo malo. Prosim poraďte mi.

mina2415
23. feb 2018

Ahoj skus horúci kúpeľ alebo sprchu. Môže to byť aj tými tabletkami ale veľa robí stres psychika 😕

jeennyv
23. feb 2018

@natka1996 skus alchemilkovy caj na upravu cyklu ci caj z mysieho chvostika..

natka1996
autor
23. feb 2018
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

@mina2415 Noo je pravda že posledné dva mesiace som často v strese a málo spim. No skúsim ten kúpeľ a uvidim ďakujem

natka1996
autor
23. feb 2018
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

@jeennyv a no skúsim aj ten čajik a uvidim. Ďakujem aj vám za radu.

mina2415
23. feb 2018

@natka1996 vyskúšaj mne keď raz meškal 5dni tak som si dala kúpeľ A dostala som 😊

natka1996
autor
26. feb 2018
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

@mina2415 no neprišiel ale ďalšie testy negativne tak ja už neviem

mina2415
26. feb 2018

@natka1996 fuuu zaujímavé môže to byť stým stresom alebo počasím možno si prechladnuta alebo chod ku gyn nech ťa pozrie

natka1996
autor
28. feb 2018
Používateľ natka1996 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natka1996.

@mina2415 Chvala bohu dnes uz menzes dorazil a pomohlo mi no skorej priateľ pomohol 🙂 ak vieš ako to myslim