8 týždňov po konizácii po pohlavnom styku krvácam.

karablicova
29. dec 2019

dobrý deň,chcem sa spýtať,ze som cca 8 týždnou po konizácii krčka maternice ked mam z manželom pohlavný styk,tak po nom mam vždy také jemné krvacanie skor špinenie,ktoré potom hned odíde,može to byť ešte reakcia na tu konizáciu?moje výsledky po tej konizácii dopadli zle až karcinom in situ,nepodarilo sa im vybrať všetko,12.februára som mala ísť na rekonizáciu ale po dohode z lekárom sme sa dohodli na hysterektomii,mam už dve deti a dalšie neplánujeme.nemôže sa mi to dovtedy zvrhnuť na rakovinu?a možem dovtedy sexovať bez zábran?

jose013
29. dec 2019

Ja som mala tiez jemne spinenie po konizacii keď sme mali styk.mne tiež vyšli zle výsledky mám tri deti po dohode s lekárom sme sa.rozhodli na komplet to.vybrat a nechať vaječníky.nastastie po opke som nemusela brat žiadnu liečbu a vybratie stačilo.a do opky si mysl že styk môže byť normálne.mne dali po.konizacii termín tak do 2 TT a styk sme mať nemohli dlhšie po opke.

karablicova
autor
29. dec 2019

@jose013 naozaj?to ste ma trošku upojila,lebo mám strach trochu s toho.a možem sa spýtať,aké zle výsledky ste vy mala?

karablicova
autor
29. dec 2019

@jose013 ja ked som doktorovi hovorila,že či to nemože byť skorší termín,tak mi povedal,že netreba to tak rýchlože tam nemám žiadnu inváziu,ale aj tak sa bojím,aby to nebolo neskoro aj ked mi oovedal,že sa nemusím mať obavy

jose013
30. dec 2019

@karablicova myslim si ze sa nebudete bat,aj aj som sa bala ze co za tie 2 tt sa moze stat zhrošit ale tiez ma upokojil ze to sa nic nezhorsi.a tak bolo

jose013
30. dec 2019

@karablicova uz tam bol nabeh na rakovinu krčka,ale nejake očislenie to neviem to mam v papieroch aj zapis .konkretne uz si nespominam

katkka08
4. jan 2020

@karablicova Dobrý deň, môžem sa spýtať čo znamená konizácia ,aké ste mali vy problémy .

karablicova
autor
4. jan 2020

@katkka08 konizácia je odštiknutie z krčka maternice,mala som zle výsledky z cytologia,príznaky žiadne.

katkka08
4. jan 2020

@karablicova Ďakujem, myslela som si ,že ste tiež krvácali