Agnucaston a zadržiavanie vody - priberanie

marienn55
29. jan 2015

Ahojte krásavice! 😉 😉 😉 Prosím, tie z vás , ktoré užívate Agnuccaston, nepociťjete zväčšovanie sa alebo priberanie na váhe? Ja ho beriem presne 1 mesiac a zároveň mám aj upraveny jedalnicek na zhodenie kg, no za ten mesiac som pribrala 3 cm v páse a vôbec neviem, čo je príčinou. Môže to byť podľa Vás ten agnucaston? Ďakujem za reakcie 😎

sintra
30. jan 2015

@marienn55
Neviem, v akej suvislosti beries Agnucaston ty. Ja som ho brala kedysi kvoli bolestivosti prsnikov pred menstruaciou, velmi mi pomohol a ziadne priberanie som pocas jeho uzivania nezaznamenala

mimonka8859
2. feb 2015

Tiež užívam, už asi 5 mesiacov, a žiadne problémy nemám 🙂

marienn55
autor
3. feb 2015

Ja som o nom pocula, ze je dobry pre hormonalnu rovnovahu a kedze moja MS si chodi kedy sa jej zachce, tak somm ho skusila brat 1 mesiac, pocas ktoreho som aktivne cvicila a racionalne sa stravovala- napriek tomu vsetkemu som sa nejak zagulatila o par cm a nejde mi to do hlavy.-tehotna nie som 😉 🙂 😉 😒 Momentalne som ho vysadila a pokracujem v rovnakom rezime takze uvidime, ci problem bol v agnucastone 🙂 Dakujem za reakcie žienky 😎 😀 😝

lucianka01
5. apr 2015

Ahojte! Doktorka mi tiež predpísala agnucaston, kedže mám problémy s menštruáciou. Chcem sa vás spýtat, kedy sa začína úžívať?