Aká mastička je najlepšia na zaparenú riťku?

prokeinovak
9. okt 2017

Dobrý večer prosím vás aká mastička je najlepšia na vyparenú riťku 😕 nikdy sme to nemali a to ma za chvíľku rok len dnes ráno som si všimla že ma celu riťku a šušku červenú až spálenú.. nechce ani sedieť s toho ak ju to stipe.. 😢😢
Skúšali sme aviril ale začala mi strašne plakať..
Ďakujem za rady

cka
9. okt 2017

Imazol na predpis

awina
9. okt 2017

Nam vzdy pomohol obycajny detsky puder.

benny11
9. okt 2017

nám pomohol tiež imazol, a je bez predpisu...., vyskúšali sme všetko možné....

ajush5
9. okt 2017

sudocrem... kupit sa da bez predpisu kdekolvek v lekarni, drogerii, tescu...

bleblu
9. okt 2017

Taktiez sudocrem. Dovre nahrubo ponatierat do 2 dni je vystipanue prec

katka1416
9. okt 2017

Imazol, najlepsi krém, dostat BEZ PREDPISU!!! Urcite si ho kúpte, za 2-3 dni je po cervenej ritke 😉

zabina27
9. okt 2017

Pri prebalovani umývať repikom, nechať čo najviac vetrať, ak sa dá a u nás imazol krempasta, obyčajný imazol nič moc, práve ten krempasta pomohol, to som tu kedysi vyčítala

katlenad
9. okt 2017

Neo pythiol. Kym som ho neobjavila, nic nepomahalo. Ak za stane , ze treba pouzit, tak cez noc je to vacsinou zahojene. Imazol sme mali a nezaberal tak rychlo. A niekedy vobec

majkabr
9. okt 2017

imazol nam nikdy nezabral nám zaberal jedine pythiol

kuratko01
9. okt 2017

jednoznacne pythiol

ibrunova
9. okt 2017

Imazol krémpasta..

zuzu100
9. okt 2017

Imazol

nika898
9. okt 2017

@prokeinovak kazdemu babo daco ine. Mne sa osvedcilo pri kazdom prebalovani kupel v repiku (napustila som vodu do umyvadla,lavor nieco mensie a posadila aspon na 5 min) syncek to miloval lebo sa pohral vo vode a nestipali ho utierky a potom pomohol imazol (je bez receptu), pripadne sudokrem ale zo zaciatku som davala riadne hrube vrstvy. V lekarni mi dokonca raz poradila holtovu mast ale na nej je napisane ze je na ekzemy takze tu som na ritku vobec nedavala.

mamima34
9. okt 2017

odporúčam pythiol, poriadne namastiť, za noc je najhoršie preč. Nám nič iné tak rýchlo nezaberá

denaka
9. okt 2017

Tak ako sa píše vyššie imazol ale treba pýtať KREMPASTU!!! Ten druhý je o ničom. My s tým bojujeme každý nový zubok a po antibiotikach...😢
No a večer uvarim repik a nechám ju dlhšie posedieť vo vanicke. To jediné zabralo keď mala ritku ako 🙊
A vetrat keď sa dá bez plienocky.

monikq
9. okt 2017

nasim drobcom fungoval bpanthen.

martinka13
9. okt 2017

Nam sa to stalo ešte keď som malu kojila. Pila som veľa jablkovej šťavy a malá to mala z toho. Nepomohli žiadne krémy, pudre, dokonca ani krém s kortikoidmi. Až keď som prestala piť tu stavu. Všetko sa zahojilo a od vtedy tento problém nema. Takže toľko naša skúsenosť....

danielitta6
9. okt 2017

pythiol uz nevyrabaju,len neo pythiol.Ten je slabsi ako imazol krempasta (ako povedala lekarnicka,zlozenie je totozne,ale krempasta obsahuje o jednu liecivu a dolezitu zlozku viac).Mladsia mala milionkrat zapareniny,zabral jedine pytiol ktory uz nevyrabaju a krempasta.Vsetko ostatne bolo slabe

marissenka
9. okt 2017

Umývať pod vodou,každé prebaľovanie.ziadne obrúsky vlhčené... A uvar repikovy čaj,ale slabý odvar a s tým potieraj po umývaní a nechaj zaschnúť na vzduchu,veľa robí vetranie riťky...A imazol,pytiol

lorela
9. okt 2017

Sudocrem.

lauramal
10. okt 2017
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.

krem na detsku ritku od happyskin

prokeinovak
autor
11. okt 2017

Ďakujem vám veľmi pekne ..😊😊
Kupili sme imazol a super
Mala ma už skoro čistú riťku..
Ďakujem za rady 😘

autumn11
29. nov 2017

nám zatiaľ na všetko dobre zabral bepanthen care.

snehuuulienka
29. nov 2017

Sudocrem je výborný krem