Aké bolo zotavovanie po druhej sekcii?

tehotna40
19. apr 2021

Ahoj baby, som sice len 4m po akútnej sekcii, ale bavili sme sa o druhom bábätku. Ak bola prvá sekcia,myslím ze bude aj druhá. Aké bolo zotavovanie po druhej sekcii? Bolo to lepšie? Jazva sa hojila rovnako alebo horšie, keďže sa to robí na tom istom mieste? Ďakujem

pininka1
19. apr 2021

Ja by som este pockala, predsa len, musis sa o svoje dietatko starat, dvihat ho a pod. Ked bude cokolvek s tou jazvou, uz nebude krok spat. Ja som mala 4 roky medzi porodmi a rodila som opat cisarskym nastastie, lebo az pri porode zistili,ze jazva drzala len tak tak. Mne moj porodnik povedal ze uz budem rodit len cisarskym a mam este aj tretie dieta.

kulumulu123
19. apr 2021

@tehotna40 ja som mala prvú sekciu celé týždne som sa po nej nevedela ani len rovno postaviť myslela som ze už sa nikdy nenarovnam. Druhé som o 5r začala ako spontánny pôrod ale nakoniec sekcia nakoľko malý nepostupoval dole ako mal aj napriek tomu že som bola na 8cm. Ale k otázke druhá sekcia o 72h som ani nevedela ze som nejakú sekciu mala fungovala som uplne v pohode nič mi vlastne nebolo. Takže myslím ze je to úplne individuálne. Držím palce ✊✊✊

siska53
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siska53
19. apr 2021

@tehotna40 druha sekcia omnoho, omnoho lepsie, na druhy den som behala.ako srna na rozdiel.od.prvej, kde som bola vyflusnuta a niekolko dni som sa ledva hybala. Rozdiel medzi detmi mam 2 roky a 3 tyzdne.

didi2102
19. apr 2021

@tehotna40 ja mám rozdiel medzi detmi1r a 9m , dosť som sa bála lebo som mala hrubú a škaredú jazvu,čiže aj nejaká úprava sa predpokladala atď viac tkaniva zobrať atď .. no skratim .. nedá sa porovnat u mňa ... Na druhú deň som sa.postavila jak kráľovná a odkráčala si cez 2oddelenia z vecami a dokázala sa starať celý čas.o malú, po prvej sekcii to bola hruza ... Takže zotavovanie oveľa lepšie rychlejsie

didi2102
19. apr 2021

@tehotna40 a áno mne ju robili na Tom istom mieste a väčšine sa tak robí

puupava15
19. apr 2021

@didi2102 ja to mam presne tak isto

tehotna40
autor
20. apr 2021

Ďakujem baby v podstate ste mi povedali co som chcela,že je to zotavovanie rýchlejšie.

@pininka1 tiež som ešte za čakanie