Aké stavy mávate pred menzesom?

16. feb 2024

Aké stavy mávate cca 5-4 dni pred ms?

bavlnka92
16. feb 2024

žiadne, divné že?

reanda
16. feb 2024

@bavlnka92 nie, normalne

bavlnka92
16. feb 2024

@reanda chvalabohu 😅

medda_beda
16. feb 2024

Šklbe ma, pichá, bolí ma hlava, bolia ma prsia a som nafúknutá, ale ja som zistila, že mám endometriózu.

marca12
16. feb 2024

Strasne,psychika v prdeli pocas PMS. Fyzicke prejavy korigujem tym,ze nejedavam jedno cez druhe,cvicim a podobne. No psychika si ide svoje aj napriektomu,ze sportujem. No sport a aktivny pohyb naozaj pomaha,je to lepsie ako ked som sa nehybala.

vierka0508
16. feb 2024

Navaly tepla 😀

januska12323
16. feb 2024

Dokopy nič len mi je teplo tak dva dni pred.

barbora0308
16. feb 2024

U mna sa to prejavuje nervozitou a podrazdenostou, sama priznavam, ze som vtedy obcas neznesitelna 😅.

pe_mi
16. feb 2024

Ja mám cca 10dni pred nenormálne chute, len by som jedla jedno cez druhé a 1den pred menzesom bolesť hlavy,to vždy viem,že menzes zajtra príde.
Nervózna som stabilne po celý mesiac rovnako 🙄😁😁

jaroe
16. feb 2024

Nervozita, nesústredenosť, únava, neustály hlad, depresívna nálada. Ale dobre sa mi vtedy upratuje a debordelizuje.

asanti55
16. feb 2024

Prsia ma neskutocne bolia a migreny mavam 2 dni ked mi zelezo chyba

dominikamacakova
16. feb 2024

Všetko mi vadí takže upratujem, vyhadzujem veci, zbavujem sa zlozvykov. Jem nezdravé blbosti , pozerám na seba ráno do zrkadla a hovorím si ako super vyzerám a poobede nechápem ako s mojím ksichtom môžem chodiť medzi ľudí 😀

katkaseiner
16. feb 2024

mne vlastne nic nie je, ale mavam chute na sladke...aj hodinky by som si podla toho mohla nastavovat. Raz som nala jedalnicek a cvicebny plan na 3 mesiace a vtedy sa mi stalo ze som nemala tie prežieracie stavy a ani som nebola tak nafukana. Planujem sa k tomu vratit ale tie moje plany 🤦

sheila121
16. feb 2024

Depka. Čo teda ja nemávam skoro nikdy depresie ale keď idú krámy tak vtedy hej.

ajuga
16. feb 2024

Vyjedam. Sladke, slane, vsetko dokopy. Aktualne som zjedla pikantnu paprikovu natierku s buchtou a zajedam cokoladu. Cely den som snorila, co by som mohla zjest

monicatko20
16. feb 2024

Strašné 🤣🤣 každý mesiac sa rozvadzam, dávam dieťa do jaslí, celý byt je na p.., celý šatník mám jak z praveku..otras..somnou teda hormóny lomcuju o sto šesť 🙄 inak nič.. okrem sladkožravosti 🤣 ale aj to je dôvod na hádku, keďže sa snažím chudnúť a doma nikdy nič nemáme, jasne muž je zasa zlý, lebo mi nič nekúpi 🤣

victoriab
16. feb 2024

Hnačky, ktore ma prepadnu, nech som kdekolvek. Migrena. Neopisatelna chut na sladke a vlastne na hocico, co najdem doma. Pripadne behnem do obchodu kupit. Nervozita. Neskor zapcha a cakanie, kedy sa to uz spusti...

victoriab
16. feb 2024

A zabudlq som samozrejme na nafuknutie, creva mi vydavaju pazvuky, na ktore sa rano budim 🤨

betulinka1
16. feb 2024

Po 42 hrozne. Som nervozna aj sama zo seba, chytajú ma uzkosti. Cele zle. Kedze to trva uz roky, tak som sa pytala, ci to nemoze byt uz prechod ale ze nie. Este mam kopec vajíčok. Ale uz som z toho mestastna. Skusala som aj rozne vitaminy a nic. Neviem co s tym. Niekedy lepsie a v pohode ale tento mesiac to bolo velmi zle.

autor
17. feb 2024

@monicatko20 🤣🤣🤣

janulicka24
19. feb 2024

Ja strasne. Nalada ako na hojdacke, chut mam na vsetko, co sa da, najradsej jedno cez druhe by som jedla. Vyzadujem si stale pozornost od muza, nech sa mi venuje, lebo mam pocit, ze sa mi malo venuje 😀 No a klasika bolesti uz zacinaju, najma hlava.

barborkabar
20. feb 2024

@janulicka24 hlava je problém, ktorý myslím, že nás trápi mnohé, ale teda, čo mám skúsenosť, čo aj od kamošiek počúvam, tak mohlo by to byť ešte horšie ako to je u mňa, čiže som v podstate aj rada jak to zvládam 🙂

zuzpar
21. feb 2024

@barborkabar Ano, moja sesternica ta casto aj na pohotovosti skoncila, co jej byvalo zle, ja len bolesti mavam a to Cetalgen si dam a je mi dobre. To je podstatne. Potom aspon viem normalne ist na nakup, do skolky, navarit, ze nemusim prelezat cely den v posteli. Lebo aj take dni som mavala.

kaki3
22. feb 2024

@janulicka24 No tak toto aj ja mavam, ze byvam taka citlivejsia alebo co, ale tak nastastie moj drahy o tom vie a uz sa vie tomu prisposobit 😀 Uz aj casovo to vie ocakavat 😀

kotricka
23. feb 2024

@barborkabar no u mna tiez hlava a zacina to na cele a ponad usi, to nenavidim a najhorsie bolo na zaciatku, ze som bola tvrdohlava a nechcela som ani len pocut o tom zeby som si dala tabletku od bolesti, hrdinka som bola 😂

janulicka24
2. apr 2024

@barborkabar No moj muz by ti vedel povedat aky problem je hlava u nas zien 😀 Ale presne aj ja mu zakazdym poviem ze moze byt rad ze sa dokazem z toho nejako zotavit a nenechavam vsetku tu povinnost v odmacnosti len na nom

@kaki3 Viem si predstavit asi ako sa pripravuje na tvoje dni 😀

barborkabar
3. apr 2024

no dievčence čo vám poviem, asi len toľko že my ženy sme proste superhrdinky a chlapi sú si toho vedomí a preto si ani nechcú pripustiť že by nám niečo bolo, niečo nás bolelo. lebo veľmi dobre vedia že sa bez nás prestane svet točiť 😉 každopádne my sme aj také múdre a šikovné že už vieme čím si včas pomôcť a to je podľa mňa veľká výhoda v živote, vedieť niečomu predísť.