Akné okolo úst

margita_zv
27. aug 2016

Zdravím, chcela by som vás poprosiť o akúkoľvek radu. Už som beznádejná.
Mám 21 rokov a už od puberty ma trápi akné na tvári. No posledné mesiace je to už prehnané a neviem sa toho vôbec zbaviť. Viem, že hlavnou príčinou budú asi moje hormonálne problémy, pretože mám nepravidelnú menštruáciu (zdedila som to po mamine) a kožná mi predpísala Duac gel ktorý samozrejme nikde v lekárnach nemôžem zohnať. Akné sa mi tvorí hlavne okolo úst a na brade. Viete o niečom čo by mi pomohlo zbaviť sa toho? Ďakujem 😒

twillig
27. aug 2016

Ahoj tak prave hormonalna nerovnovaha a akykolvek problem so zenskymi organmi sa prejavuje okolo ust a brady cize gelmi a kremamy to neporiesis...

margita_zv
autor
27. aug 2016

@twillig a dá sa to nejako liečiť?

twillig
27. aug 2016

@margita_zv studuj internet tak som to robila ja osobne mi najviac pomohla stranka fertility.sk je tam aj o hormonalnych poruchach a cim sa to da upravit.. Hlavne strava je dolezita ale to tam vsetko najdes 😉

margita_zv
autor
27. aug 2016

@twillig dakujem pekne ;)

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nivea777
28. aug 2016

mne pomohlo len jedno,,kozie mlieko pit..nic lepsie som nezazila...kedze som tehu tak jo pit nemozem :(

klinger
28. aug 2016

@nivea777 ja som pila kozie mlieko cele tehu aj pocas dojcenia. Kym som bola tehotna pasterizovala som si ho pre istotu, kedze bolo od nasich koz neupravene. Nevidim dovod ho v tehotenstve nepit. Iba ak ti nechuti teraz 🙂...

nivea777
28. aug 2016

@klinger no prevarene mlieko nema tie ucinky ktore by malo mat.. ja ho potrebujem pit cerstve,neupravene a to nemozem

klinger
28. aug 2016

@nivea777 Surove som pila asi 3 mesiace po porode. A setrna pasterizacia neznici vsetko dobre. Dnes by som uz pila aj pocas tehu ale len od vlastnej kozy, na ktorej vidim ci je ok.