Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako bojovať proti cystám?

spagetka2891
30. jún 2016

Ahojte baby. Chcela by som sa poradit..pred 2rokmi mi na lavom vajecniku objavili "cokoladove" cysty...uz vtedy ma lekar nahovaral na tehotenstvo, ale este sme sa na to necitili, nemali sme svoj byt a pred nami velke zivotne kroky...tak som to zamietla..nastalo polrocne napchavanie sa liekmi, potom cakanie, potom operacia, inekcie a zase hormony...chvilu som mala pokoj... A konecne som bola rok "cista" od hormonov...3tyzdne dozadu som sa potesila lebo lekar mi robil kontrolu a vajecnik bol cisty...tento tyzden som vsak u neho skoncila s bolestami a zase na tom lavom vajecniku cysta...skoro ma porazilo...kedze mam teraz noveho lekara, ten hned navrhuje operaciu alebo lieky..my vsak mamr v septembri svadbu a po nej sme sa chceli pokusat o babo.. Kedze je vsak situacia aka je, rozhodli sme sa ze zamietnem operaciu aj lieky a pokusime sa o babo...a teraz otazka: myslite si ze cysta mi moze robit problemy? Nemyslim pri otehotneni, ale skor v tehotenstve, pri uhniezdeni a vobec vseobecne. Navrhol vam lekar niekedy bojovat proti cyste tehotenstvom? Mam troska strach, ci to nemoze urobit komplikaciu, pripadne ohrozit mna, dieta...pripade, je nieco co by ste mi odporucili? Caje, bylinky, vitaminy..hocico 😀 o 2 tyzdne idem k lekarovi zase na kontrolu, tak sa s nim chcem poradit, ci mi to odpuraca aj on..

stepra123
7. aug 2016

No mne kabéky hned rano na druhy den dali von lebo ja som aj po reze takom velko hned chodIla premna to nebola taká bolest po operacii ako pred ňou :D mne bolo dobre to prebudenie chvilkove bolesti ale inak vsetko ok bola dom vyplasena lebo tiez som citala kadečo co ženy popisali ale ak vy som mala ísť druhy krát na operaciu isto sa nebojim a idem po mojej prvej skúsenosti ako so. Dopadla :D try hodiny na operácie nebola sranda neni sa čoho Bat operácia cysty neni taký horor ako všetci opisuju ... Najhoršie je sa postaviť ale neboli to extrémne zub viacej boli :D

Tu začni písať odpoveď...

Odošli