Ako mám privolať menštruáciu?

kajka
27. aug 2008

ahojte
prosim vas nemate niekto recept ako privolat menstruaciu ked vam meska.Meska mi uz 4 den a potrebujem ju vyvolat. Inak by mi to nevadilo ale na buducu sobotu sa vydavam a nechcem mat menzes na svadbe skusila som aj cervene vino a este nic a tehotna nie som

zelova
7. jan 2021

Ahojte ? Chcem vyvolat menštruáciu. Prosím .pomôžete mi ?

zelova
7. jan 2021

Ahojte ako vyvolať menštruáciu

jankadzurkova
26. jan 2021

Dobrý večer chcem sa spýtať , brala som anitokpcepciu a dostala som krámy 26.12 2020. A mala som do 2.12021. A mala som dostať 23.1.2021 a meškajú mi 3 deň ale mam bolesti pod bruchom ako by som mala dostať krámy a mam zápal, môžem ostať tehotná keď mi meškajú krámy

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankadzurkova
26. jan 2021

@tomyhardy áno mate pravdu, ale nechcem ani tomu veriť ze som tehotná lebo keď som brala antikoncepciu som dostala krami už sme nemali s priateľom potom sex., tak nechápem prečo mi meškajú asi preto ze mam zápal.

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viikkki
26. jan 2021

Alchemilkovy čaj 2krat za deň

jankadzurkova
26. jan 2021

@tomyhardy mala som styk s priateľom ale keď som dostala krámy tak už sme sex nemali a meškajú mi bojím sa.

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankadzurkova
27. jan 2021

@tomyhardy ale keď som dostala krámy 7.12 hneď som začala brať antikoncepciu, a po sexe vždy som sa výplachla sprchov, a dostala som krámy 26.12 a už som sním nemala sex keď som dostala krámy za chvíľu končí mesiac a krámy ešte som nedostala

jankadzurkova
27. jan 2021

@jankadzurkova a vždy keď idem cikat trošku zomna ide krv ale to iba troška a stále ma boli brucho ako keby som mala dostať krámy.

1medvedik1
27. jan 2021

@jankadzurkova ak si mala pohlavný styk v čase ovulácie (plodných dní) tak môžeš byť tehotná. Dokonca 3 mesiace po vynechaní antikoncepcie je väčšia možnosť otehotnenia. No mne po vysadení antikoncepcie neprišla menštruácia ani po týždni. Nakoniec pichali vyvolavačku

jankadzurkova
27. jan 2021

@1medvedik1 a keď idem cikat keď sa poteram tak vidím troska krv. Na papieri. Ale to po každým keď idem cikat to asi náznak toho ze som Tehotná

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankadzurkova
28. feb 2021

Ahojte žienky,, chcela by som sa opýtať. Svrbenie palenie pošvy,, čo si mám kúpiť ,, ďakujem za každú radu.

mirka959
18. mar 2021

Mne meska 10 dni a robila som si tes a negatyvni co.mam robit pila som aj tonik a nic

masa3010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misel21
4. aug 2021

@jarka41211 zdravím vás baby chcem sa opýtať som 5 mesiace po pôrode a minulý mesiac som mala 30.7. menštruačný cyklus a včera som mala spodnom prádle krv a us na vloske nemám nič stalo s vam to ties

zojabott
19. aug 2021

no ja mám taký problém že mám 13 rokov a menzes mi mešká už 25 dní nebojím sa že som tehotná pretože pomer som ešte nikdy nemala no ale aj tak neviem čo mám robiť lebo ku doktorke sa bojím ísť

dadika111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurisa
27. dec 2023

@lara1705 mne mešká týždeň mam bolesti prsníkov bolesti krížov bokov a bolesti v podbrušku