Ako oddialiť menštruáciu?

mikaela1
9. máj 2023

Baby poraďte ako oddialiť menštruáciu? Alebo ju privolať skor. Ide o to, ze ideme po dlhej dobe na dovolenku na dost drahu a mne samozrejme vychadza presne vtedy. Som zúfalá, lebo ja mam hrozne silnu a bolestivu... dovolenka je uz plánovaná rok a odvtedy sa mi to akosi poposuvalo a ideme za dva mesiace a jasne , ze bum vtedy mam mat

isadoraisa
9. máj 2023

@mikaela1 tabletky

mikaela1
autor
9. máj 2023

@isadoraisa su na to nejaké tabletky? Ja som to nikdy neriesila dokonca aj na svadbe som svojej mala silnú menštruáciu. Ale uz som povedala dosť, ved vzdy ked ideme niekde vzdy musim mat tu potvoru. A ja dam za dovcu 4000e a budem mat silne kramy a môžem ležať na lehátka celých 5dni

pribinak
9. máj 2023

@mikaela1 však chod ku gyn a predpise ti lieky

motogirl699
9. máj 2023

@mikaela1 na oddialenie jedine Norethisteron od gynekológa alebo potom na vyvolanie injekcia od gynekológa

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
9. máj 2023

Pomerne spoľahlivo ti posunu len lieky od gynekológa. Pretože aj to nefunguje u každej ženy.

macekovam
9. máj 2023

@mikaela1 ak užívaš antikoncepciu tak vynecháj pauzu...

janetinka27
9. máj 2023

@mikaela1 ahoj, vyvolanie je nespolahlive, robi sa augmentinom - injekcia, ale tam nemas dane, kedy pride. cize lepsie je oddialenie norethisteronom, po vysadeni potom pride ms do cca troch dni.

micusa2222
9. máj 2023

@mikaela1 prepáč, ale moderná mladá žena vie, že sa treba obrátiť na gynekológa...

gejb
9. máj 2023

@jj298 ano, aspon 7 za týždeň 😁

mikaela1
autor
9. máj 2023

Ano su tam príspevky, ale vsade skoro napísané citron. A su písané v r.2014. Pane boze veda ide dopredu preto sa pýtam.. ale ak ste si pokazili koli tomu den tak prepáčte 🤣

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
9. máj 2023

to vyhladavanie vo fore je naozaj neprakticke a ano, zobrazuje tam medzi prvymi hlavne starsie prispevky 2014, 2015, 2019 atd.

mikaela1
autor
9. máj 2023

@jj298 tak ked vas to obtazuje nemusíte odpovedat