Ako otehotnieť?

miselka88
11. apr 2014

Dobry den.Moja otazka je:snazime sa s mojim priatelom o babätko ale nedari sa nam..milujeme sa bez ochrany a vzdy sa urobi do mna ale doteraz som neotehotnela.moja kamaratka s jej priatelom sa tak isto milovali a uz teraz caka babätko..preco sa mne a mojmu priatelovi nedari splodit babätko???prosim poraddte mi co a ako mam spravit...dakujem za odpovede 🙂

vejula
11. apr 2014

tak na začiatok by si si mohla začať sledovať cyklus.. Kedy maš ovulaciu. Môžeš to sledovať pomocou ovulačnych testov, prípadne si merať bazalnu teplotu a odsledovať tak, ako funguje tvoje telo... A na zaklade toho sa milovať počas plodných dní. Ak sa vam i tak nebude dariť dlhšiu dobu treba zajsť ku gynekologovi, nech ťa preklepne, prípadne skontrolovať manželov spermiogram.

safranca
11. apr 2014

My sme cakali prve az po roku a pol co sme bez ochrany a asi cca kazdy druhy den spolu spavali a vzdy to dal do mna cim viac to budes chcet tym viac to bude trvat nechaj to na osud a pride to aj same

nicolle21
11. apr 2014

ja tiez odporucam bazalnu teplotu merat.. ja som mala rozhadzany cyklus cely zivot a preto som zacala viac menej zo zvedavosti merat a hned na prvy mesiac mi krasne vyskocila teplota a zrovna vtedy sme sa snazili, takze nam to vyslo pekne na prvy sup merania 🙂 kamoska podobne 😉

sheila72
11. apr 2014

Podľa mňa kašli na to...babo príde keď to budete najmenej čakať. Milovať sa s láskou a nie čisto pre splodenie potomka 🙂

1234lubka
11. apr 2014

ci no takato tema tu teda este nebola.....asi sa mi sniva? si nikdy necitala na nete clanyky oplanovani rodicovstva? o moznych problemoch? niekomu sa to podari na prvu supu ine pary sa snazia roky....je toho plny net, plny konik

stellamaris
11. apr 2014

pokracujte dalej v plodeni a ked sa po polroku dieta nepodari,nechajte sa obidvaja vysetrit,ci mate vsetko ok 😉