Ako sa zbavím hustého výtoku po ovulácii?

12. jan 2022

Ahojte dievčatá, vždy počas menzesu a do ovulácie mam pokoj potom príde ovulácia po ktorej nastupuje hustý výtok áno všetko by vyzeralo v poriadku ale ten výtok páli a páli ma aj pri močení vždy od ovulácie do menzesu.. Gynekologicka povedala, že je všetko ok a ster vyšiel tiež v pohode len povedala, že sú tam trosku premnožene kvasinky no je to ešte v norme, že raz ich je viac raz menej a je to ok.. Ale je to naozaj nepríjemne..
Neviete ako proti tomu bojovať? Je to spôsobené hormónmy? Budem vám veľmi vďačná za všetky rady a odpovede.

cupoffaith
13. jan 2022

Nezvykneš používať nejaké gély na intímnu hyhienu na to určenenú? Určite v drogérii nájdeš...ja som tam minule pri regály stála asi hodinu a čítala, ktorý gél je na čo a ako pomáha. Určite skús. 🙂

eviku777
13. jan 2022

Ked su troska premnozene ale nie tak ze zvolila liecbu daj si na tyzden nejake lokalne “ lactobacilove cipky” napr Vagíact, Floragyn, alebo nech ti ona predpise Gynoglor ten je najsilnejsi, pripadne, Idelyn, Lactofeel, alebo Multigynactigel… Umyvaj sa vodou alebo Lactacydom - amtimykotickym, skus aj ustne probiotika k tomu. Ak teda je vsetko ok podla vyteru ako hovoris, tak by to malo pomoct

petka1402
13. jan 2022

Aj obmedziť sladké

autor
13. jan 2022

Ďakujem, skúsim

anonym00000
13. jan 2022

Tiež mám podobný problem. Všimla som si, že keď obmedzim sladké tak sa troška aj výtok stiahne. Pokiaľ nie, tak nosím intímku

eviku777
17. jan 2022

@anonym00000 pravdepodobne tam je mykoza. So sladkym suvis je to je pravda. Ale kazdopadne by som sla ku gyn pre istotu

do_mi_ni_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz