Ako si správne nahmatať krčok?

16. dec 2023

Ahojte mozno sa to bude zdat niekomu smiesne ale nikdy pred tym som to neskusala ..ako si správne nahmatať krcok ? Kde vlastne je? Dnes pred sexom som sa išla dole upraviť a možno sa to bude zdať niekomu smiešne ale vždy nato používam zrkadlo chcem to mat tip top prosím neodsudzujte ani nepríjemné komentáre mi nemusíte písať a tam dole som mala vnútri ( normalne som ju ako keby otvorila neviem to inak napisat )niečo červené ale bolo to veľmi nízko viditeľné voľným okom . Co to mohlo byt?

stellarstar
17. dec 2023

Vagína, len prosím nešpáraj sa tam dole prstami 🙏

majlo1234
17. dec 2023

@stellarstar ked ma ciste ruky, nech sa kludne pospara. Zwny by mali svoje telo poznat.
Autorka, krcok je vnutri, neviem si predstavit pripad, ze by bol viditelny tebe. Chod na gyndu, ked sa ti nieco nezda

stellarstar
17. dec 2023

@majlo1234 no a potom stačí mal škrabanec jeden malilinký dreck pod nechtom a ma tam hneď zápal. Tak smelo do toho autorka ale potom sem nepíš že máš bolesti zápal výtok atď a ty @majlo1234 smelo podporuj vŕtanie sa v.... 👍

majlo1234
17. dec 2023

@stellarstar nebudem ta chytat za slovicka, ale predpokladam ze dospelej zene sa tam bezne vrta muz, takze ozaj nwvidim dovod na taketo hrozostrasne predstavy

trinityf
17. dec 2023

Preco si chces nahmatat krcok pre pana? Chces si spravit ster? Ak dobre viem, bezna dlzka prstov na to nie je dostatocna...

autor
17. dec 2023

@trinityf ja som sa asi zle vyjadrila. Chcela som vedieť či to červené co tam vidím nieje náhodou ten krcok ale asi nie pretože dnes tam už nič nemám..

stellarstar
17. dec 2023

Ten nevidno

joannita
17. dec 2023

Krcok sa meni podla toho v ktorej casti cyklu sa nachadzas. Niekto ma krcok nizko, niekto vyssie. Ked si tehotna, krcok ztvrdne a zvacsi sa, a je lahko nahmatatelny, inak je taky makky.
Aj pred menzesom je iny ako po menzese. Takze moze byt ze vcera si si ho videla a nahmatala a dnes uz nie.
Vacsinou je tak cca v hlbke prsta, ale ako pisem, mozno ty ho mas nizsie.

autor
17. dec 2023

@joannita ďakujem veľmi pekne presne to som potrebovala počuť