Ako upozorniť gynekológa, aby bol opatrný?

billyidol
14. jan 2022

Dobrý večer prosím vás ako mám povedať gynekológovi aby bol opatrný pri tom ako má bude pozerať cez vagínu hanbím sa to povedať gynekológovi,lebo mňa to pokaždé zabolelo keď ma gynekológovia prezerali....stále mi hovoril pán Kolár keď som k nemu chodila že uvoľnite sa a ja jemu že som uvoľnená viac sa to nedá.neviem ako mám upozorniť terajšieho gynekológa na to aby bol opatrný....😐

tncka
14. jan 2022

@billyidol nemusis to rozkecavat,uplne staci pred "akciou" prehodit "opatrne prosim pan dr,zvykne ma to boliet" A ja sa stym nemaznam,kez uz je velmi neprijemne, normalne zaaukam,dr.zjemni a este sa mi ospravedlni😅🤷‍♀️

denysa2021
14. jan 2022

@billyidol nemusíš se stydět .On je zvyklej na všechno normálně mu řekni .Teda mě se stal pri pôrode hroznej trapas:D jak jsem měla hrozný tlaky že mám už tlačiť tak jak jsem tlačila sem si prdla :D Ten se tak podíval na sestřičku ESI se náhodou Nepos...haha

lara45
14. jan 2022

@billyidol normalne mu povec ak ťa zaboli.Ja to bežne hovorim svojej gynekologicke.Je to neprijemne vysetrenie a bolest je signal niecoho.Takze kludne s nim komunikuj

whatever1
14. jan 2022

@billyidol "Prosim vas, ked ma budete vysetrovat zo spodu tak opatrne, neviem preco ale zakazdym ma to velmi boli"