Akútna cholecystitída - zápal žlčníka po pôrode

natalka71
17. sep 2017

Ahojte maminky. Vytvorila som skupinu Cholecystitida čiže zápal žlčníka alebo žlčníkové kamene ktoré trápia mlade mamičky väčšinou po porode. Môžme si tu vymieňať svoje skúsenosti a dávať si navzájom rady a otázky. Vitajte 🙂

natassa
17. sep 2017

@natalka71 ahoj. Mne to začalo po druhom pôrode. Prvý záchvat som dostala mesiac po pôrode a operovať som išla po 2 mesiacoch.

natalka71
autor
17. sep 2017

Vytvorila som túto diskusiu preto,lebo sama som totiž totou chorobou vlastne momentálne som po operácii 4den. Chcem sa opýtať či je tu nejaká mamička ktorá má podobný problém ako ja. Trápi ma len jedno: žlčník mi vybrali spolu s kameňmi laparoskopicky mala som už zápal žlčníka museli má akútne operovať už som skoro zahojena rany má nebolia len ma trápi že Ešte stále je tam vraj zápal zistili z krvi. Chcem vedieť kedy ten zápal po akom čase zmizne či vôbec zmizne a či nenastanú ešte nejaké komplikácie. Podávajú mi antibiotiká v infúzií. Ďakujem vopred za odpovede a vaše skúsenosti.

natalka71
autor
17. sep 2017

@natassaahoj. ja asi tak isto. Pri druhom tehu som to dostala domka mám 4 mesačnú bábiku. Mala si aj zapal

peknykvietok
18. sep 2017

@natalka71 ja som to tiež mala po druhom pôrode, keď mal malý 4 mesiace, museli ma operovať, lebo som už nemohla vydržať do bolesti, začali ma operovať laparoskopicky, ale mala som tam zápal, tak mi nakoniec rozrezali celé brucho, bolo to hrozné.... a ešte po operácii som musela ísť na ďalší zákrok, to už ale neviem ako sa volalo, proste takou sondou mi ešte vybrali ďalšie kamene, ktoré ostali v nejakom kanáliku....juuuj, nerada na to spomínam, bolo to štyri roky dozadu

yennn
18. sep 2017

@natalka71 rovnaky problem, kamene, zachvaty, zapal, piesok a blato v cestach. 5 mesiacov po porode operacia, 11 dni v nemocnici.

natalka71
autor
19. sep 2017

Ja tiež na to nerada spomínam....Už som doma konečne....Cítim sa ešte slabá...Hlava sa mi točí ....Nechutí mi ešte poriadne jesť...Tiež som mala zapal..Dúfam že mne tam nenechali žiadne kamene a že už nebude žiadna operácia lebo radšej by som išla rodiť tretí krát ako zlcnikovy záchvat a operácia fuj ....Teraz sa bojím aj vodu vypiť 🙂