Alergia na mlieko a vaginálne probiotiká s kyselinou mliečnou

jarka112222
30. dec 2017

Ahojte. Vie mi niektora poradit, ktora ma alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka ci mozem uzivat vaginalne probiotika gyntima nakolko obsahuju kyselinu mliecnu? Teraz vobec neviem nieze si urobim nejaku alergicku reakciu. Napiste mi vase skusenosti.

simsalabim
30. dec 2017

@jarka112222 podla mna kludne. Kyselina mliecna vznika kvasenim cukrov, aj napr v kvasenej kapuste. A vyraba sa aj synteticky. Ak by mal byt problem s alergiou, asi to bude na pribalovom letaku. Ale myslim, ze s mliecnou bielkovinou to ma pramalo spolocne.

alenka1609
30. dec 2017

ahoj pekná otázka mňa by to tiež zaujímalo a tiež co sa týka normálnych probiotik, neviem či ich môžem užívať, tiež som alergicka na laktózu... uff nech nám niekto pomôže prosím 🙏

jarka112222
autor
30. dec 2017

@alenka1609 zvyknem uzivat probiotika z LR firmy a nemam vobec problem neobsahuju nic mliecne ale pri gyntime bola kyselina mliecna tak som bola na pochybach.

tamarka9
30. dec 2017

Kočky kyselina mliečna má s mliekom spoločný len názov. Môžu ju ľudia tak s intoleranciou laktózy,ako aj alergici na kravsku bielkovinu 😉

alenka1609
3. jan 2018

@jarka112222
@tamarka9 ďakujem moc babule 😉

angie25
19. jan 2023

Ahoj , vyskusala si?

angie25
19. jan 2023

Ja mam velmy zlu skusenost , a uz neviem ,lebo v lekarne vzdy povedali ze to je ok, aj na probiotika , a vzdy my bolo zle ,hociake som kupila , a minule po capiku s kyselinou mliecnou som dopadla tak, ze na ráno brutalne bolesti hlavi, a vracala som az do obeda ...tak uz neviem