• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Alergie a tehotenstvo. Treba si dať robiť vyšetrenia?

25. apríla 2009 
Ahojte,

planujem otehotniet a mam rozne alergie - nikel, kobalt, plesne a minule som sa vyhadzala zo slnka. Tie co ste alergicke, mate s tym nejake problemy a boli ste si dat pred planovanym tehotenstvom dat spravit nejake vysetrenia? Alebo vseobecne nejake vysetrenia pred otehotnenim?
24. apr 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, ja som silny alergik / hlavne pel, plesne, roztoce, perie.../ ale pred tehu som na ziadne vysetrenia nesla :astonished:
akurat ked som otehotnela tak som vysadila antihistaminika a sla sa poradit s alergologickou aka liecba dalej ale dozvedela som sa akurat ze ziadna :wink:
dostala som akurat sprej na dychanie keby bolo najhorsie a keby sa mi zle dychalo pri porode :wink:
a v tehu sa mi alergia velmi zmiernila a aj teraz sa drzim :wink: takze som tie spreje vobec nemusela pouzit :wink:
25. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja mam alergiu tak ako mami.sk a tiez som neabsolvovala ziadne vysetrenia,ani sa ma nepytala gyn.ci mam na nieco alergiu.Ked som sa rozhodla ze sa ideme snazit o dietatko vysadila som vsetky lieky.
25. apr 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som alergička a astmatička a jediné čo mi alergologička povedala, že v nastavenej liečbe budem pokračovať i naďalej, vraj to nevadí... len injekcie sme prestali dávať inak všetko ostáva tak ako do teraz... potom sa vrátime k injekciám.... au

Inak Jane avoj.... :grinning:
25. apr 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
he he cau moni my sa tu taktrochu nahaname.
25. apr 2009 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi hej... :grinning:

som sa tjoska nudila, tak som kuk a že napíšem a potom, že jeej veď Jane....
25. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok