Alternatívna medicína - rady

katuska810
27. júl 2017

Ahojte. Bola by som Vám veľmi vďačná, ak by ste mi poradili, prípadne napísali, aké spôsoby alternatívnej medicíny Vám pomohli? Aké máte skúsenosti napr. s MMS, koloidné striebro, Naturalswiss, Starlife, Diacom a podobné prístroje, atd..? Aké výživové doplnky, prípadne byliny by ste odporúčili pri rôznych druhoch ochorenÍ? Aké produkty na detoxikáciu sú podľa Vás najlepšie? A celkovo Vaše osobné skúsenosti, čo Vám z alternatívnej medicíny pomohlo a pri akých ochoreniach? Ďakujem 🙂

acer11
27. júl 2017

A niečo ti je,alebo otváraš alternatívne okienko...?

tralalala13
15. aug 2018

Úprimne, spoliehala by som sa na rady lekárov a informácií vedecky podložených a potvrdených. Alternatívnu medicínu zakladajú väčšinou ľudia ktorí vychádzajú z vedecky potvrdených štúdií ale ,,priklášia” to svojimi ,,haluzovinami” a pozitívny účinok potom pripisujú im vymyslom. Uvediem príklad dieta podľa krvných skupín... zakladateľ uviedol že treba dodržiavať striedmosť v jedle čiže malé množstva jedál niekoľko krát denne prevažne ľahkých keďže tuky zo stravy úplne vylúčil (takze toto mame vedecky podložene že ma na trávenie pozitívny účinok striedmosť v jedle) a k tomu pridal svoju haluzovinu, teda jedla ktoré nemôže ktorá krvná skupina jesť kvôli a prichádza ešte väčšia blbosť že počas evolúcie keď sa vyvijali krvné skupiny tak človek papal určite jedlo a ktorá skupina papala aké jedlo... take na organizmus lepšie pôsobí. Teraz prichádza do hry zúfalý pacient ktorý nenachádza v lekároch a v medicíne dôveru, je beznádejný bud sa chce rýchlo dostať zo svojho problému (z obezity) alebo len chce zmenu životného štýlu, naletí na takéto rôzne diéty a olalaaaa môže to dotiahnuť až do veľmi nebezpečnej podvýživy mnoho prípadov bolo až život ohrozujúcich pritom logicky... táto dieta podľa krvných skupín vylučuje z jedla tuky a triedi jedlo na bielkovinove a sacharidove... čo je hlúposť lebo aké jedlo obsahuje čisto sacharidy, ďalšie čisto bielkoviny? Dokonca jedlo čisto bez tukov? Žiadny zmysel to nedáva v každom jedle je prítomnosť všetkých troch živín rovnaké len v inom množstve.