• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ambulancia liečby sterility, Trenčín - MUDr. Kaščák. Máte skúsenosti?

14. apríla 2010 
Tak co babulky ako Vam to ide? :wink:
25. mar 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu uz nikto nechodi?????? :frowning2:
28. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiez dost z hnusena po osobnej skusenosti s pristupu tejto poradne, a ked si predstavim, kolko casu som u nich zabila, bez akehokolvek vysledku, ....a len si ma pohadzovali ako handru, kde s kazdym doktorom som riesila moj stav od zaciatku,.....dost smutne. ako ste dopadli u toho Basku v banovciach, uz mate nejake vysledky?
31. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som prave zacala k nim chodit, a som sklamana z poslednych prispevkov :frowning2: ,ja som sa pre nich rozhodla lebo este pred rokom som v tn a okoli pocula len same pozitiva na kascaka. no a teraz som trochu vydesena doslova ci som dobre urobila, ale idem bojovat
1. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Chodim do tejto ambulancie a este som nemala ziadnu extra negativnu skusenost... Problem bude asi v tom, ze kazda z nas by chcela silou mocou lekara Kascaka. Nemyslim si, ze je to spravny pristup. Ja chodim teraz uz len k Dr. Hlavacikovi do tejto ambulancie a som s nim nadmieru spokojna... Vsetko mi po lopate vysvetlil a nemozem povedat ani pol kriveho slova. Takze vsetko bude asi o pristupe nie len lekara k pacientovi , ale aj pacienta k lekarovi. Len tolko som chcela. Chodim tam uz rok a nikdy som necakala a nesla tam s tym, ze hned po prvej alebo druhej navsteve zostanem tehotna. Vsetko chce svoj cas, hlavne budte trpezlive :wink:
pekny den prajem
1. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj akatka, mas recht :slight_smile: ,som rada ze je tu aj neaka optimistka,
2. apr 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja sa pripajam k akatke...tiez chodim do tejto ambulancie a stretla som sa s oboma lekarmi a obaja mali ku mne velmi dobry pristup...zatial som s ich liecbou spokojna. Vela zdaru! :slight_smile:
2. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka..... chodis uz dlho?
2. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, nechodim, zatial len 2 mesiace, cakame ako dopadne tento cyklus, co sa hormonalneho profilu tyka a potom zacneme asi riesit. A ty Ell?
2. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,tak ja len ziram co pisete.Ja som chodila do ambulancie este ked bola v nemocnici a aj tam sa striedali Kascak a Hlavacik a nemozem na nich povedat krive slovo.Starali sa dobre,piatok,sviatok,sobota,nedela,bolo im jedno,ked bolo treba spravit sono,islo sa na to.Nemusela som ich nikde zhanat,boli tam ako sme sa dohodli.Po par cykloch s Clostilbegytom nasledovala laparoskopia,potom merional a IUI.Dr.Hlavacik mal stastnu ruku na prvy pokus.Jedine manzel teda nadaval na tu miestnost,ze keby tam aspon poriadny casopis dali. :slight_smile: Neviete aku miestnost maju na novom mieste? :slight_smile: ...Drzim Vam vsetkym paste v snazilkovani :slight_smile: :slight_smile: O par mesiacov sa k vam pravdepodobne pridam ak sa nestane zazrak a nezacnem po porode ovulkovat
2. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubkinka.... ja idem teraz uz na 2.iui ,takze tiez len 2mesiace. ja som k nemu isla na vlastnu ziadost lebo sa uz snazime dost dlho, tak som chcela vzskusat iui dufala som ze mi to na 1.raz vyjde :frowning2: .Tak snad to teraz klapne
3. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elle a kedy mas IUI? Budem ti drzat palceky :slight_smile: Ja uvidim, idem buduci tyzden na krv a po Velkej noci na kontrolu, tak snad sa nieco pohne... :slight_smile:
4. apr 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubli, je to vsetko asi lenn vec pohladu, a aj toho ako dlho tamchodis, ja som tam chodila 1 a pol a postupne som bola viaca viac sklamana, lebo ak Ti jeden povie, ze mas PCO a ziadnu sancu otehotniet prirodzene.. a dalsi povie, ze o PCO by nehovoril, ze jeden vajecnik mam v pohode.....a ten isty na dalsi cyklus vyhlasi uplne nieco oine.... neviem,.....bud som nejaky mutant alebo sa mi vajecniky a HP menia z ccyklu na cyklus....alebo...
a potom tam pridem, ze som tehotna prirodzene bez hormonov a pozeraju na mna ako na zjavenie...opakovalo sa to 2x a skoncilo skorymi potratmi... ale stacilo aby som tam prestala chodit....
nechcem vam kazit iluzie, pokial ste spokojne...drzim vam palce a prajem skore uspechy.... :dizzy_face:
6. apr 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefinka a uz si tehu prirodzene? bublinka ja idem v piatok na sono potom uvidime kedy ale asi v nedelu
7. apr 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potratila som v 7tt
7. apr 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sefinka suhlasim s tebou. Ale drzim vam palce,som len rada, ze ste spokojne, ved nie je nad to :wink:
9. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
dnes som podstupila IUI v CEGYSE :slight_smile: super pristup sestry aj doktora
prosim vas kroty z tyx dvox dr. je kascak? som v pomykove :sweat_smile: na vysetrenia som xodila tomu co ma okuliare a iui my robil ten druhy tak teraz neviem :grinning: povodne patrim Dr. kascakovi
12. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj moncika15,
v okuliaroch je Hlaváčik a ten bez je Kaščák. Ja chodím ku Kaščákovi ale minule ma zobral Hlaváčik, to sa mi ale nepáči. Chcela by som chodiť len k jednému, potom má človek z toho chaos aj keď obaja sú určite kapacity.
pa
13. apr 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,prosim vas mohly by ste mi poradit?mam za sebou 2 ivf a 1 ivm v iscare.samozrejme
bez uspechu.stalo ma to moc,moc bubackou,a uz nemam dost financii na daksi pokus.pocula som
ze v tn dr.kascak robi aj umele oplodnenie.zevraj to stoji len 1200 sk.co je kocky na tom pravdy?
dajako sa mi tomu nechce verit.povedala mi to jedna kocka ktora u neho bola a vkladal jej spermie
do maternice.a teraz je tehu.hned na prvu supu.ja mam problem z vajickami nechcu narast,aj som
mala embrijko v pohode ale neudrzala som to.
:frowning2: :frowning2: :frowning2: prosim poradte mi.som dost z toho vycerpana psychicky a ako samoplatca je to strasne
moc bubackou.
14. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirusa.To nie je umele oplodnenie IVF, ale tvoja kamaratka myslela IUI to je vlastne vlozenie spermie do maternice nie embrijka a spermia uz musi oplodnit vajicko sama.To stoji 1200 Sk.
15. apr 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macik ma pravdu, pytaju za jedno IUI 1200, nehovorili vobec o umelom oplodneni, asi ta sklamem :unamused:
15. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem za vysvetlenie.mozete mi este povedat v akych pripadoch sa to IUI robi?
ja asi nemam sancu,ked sa to nepodarilo IVF ani IVM .
tak potom je IVM a IVF viac percentna uspesnost?
som z toho uz pako.nejako tomu prestavam rozumiet.
16. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusa..... pri iui je bohuyial len 10% sanca, preco ti hned robili ivf, vacsinou sa postupuje od menej narocnych zakrokou
23. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ako sa postupuje po IUI? treba sa ozvat mudr. aj ked som neotehotnela alebo iba ked sa budem objednavat na dalsie IUI?
12. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja sa vzdy telefonujem,
12. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ci som mala zavolat sestricke aj ked sa IUI nepodarilo
12. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monicka ano, mala si zavolat sestricke, aj ked sa nepodarilo a ona ti povie co dalej,... :wink:
13. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hop :sweat_smile: tak uz mam aj po dalsej ovulke. lebo v nasom pripade prixadza do uvahy iba cyklus kde je ovulka cez vykend lebo manzel robi v zahranici, a to je tak raz za 3 mesiace :pensive:
13. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monicka tak to nie je bohvieco co, ale som na tom podobne, manzel tiez stale niekam cestuje.... :angry: a potom, ze maj dieta, ze? No ale skusame dalej,... :wink: a chodis stale do cegysu? :sunglasses:
14. máj 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babulky ako pokracujete???? :wink:
18. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok