Ambulancia liečby sterility, Trenčín - MUDr. Kaščák. Máte skúsenosti?

matkamatko
27. máj 2008

Ahojte kočky, nenašla som tu takú tému, tak sa chcem spýtať , či ma niekto skúsenosti s tou ambulanciu a s doktorom Kaščákom. Prípadne aký bol v tejto ambulancii postup liečby. ak tu niečo také už je, tak ma prosím nasmerujte.Dakujem všetkým zapojeným snažilkám, tehulkám a maminkám.... 😉

lenuska11
25. mar 2009

Tak co babulky ako Vam to ide? 😉

lenuska11
28. mar 2009

to tu uz nikto nechodi?????? ☹

tanaan
31. mar 2009

ahojte, ja som tiez dost z hnusena po osobnej skusenosti s pristupu tejto poradne, a ked si predstavim, kolko casu som u nich zabila, bez akehokolvek vysledku, ....a len si ma pohadzovali ako handru, kde s kazdym doktorom som riesila moj stav od zaciatku,.....dost smutne. ako ste dopadli u toho Basku v banovciach, uz mate nejake vysledky?

elle75
1. apr 2009

ahojte, ja som prave zacala k nim chodit, a som sklamana z poslednych prispevkov ☹ ,ja som sa pre nich rozhodla lebo este pred rokom som v tn a okoli pocula len same pozitiva na kascaka. no a teraz som trochu vydesena doslova ci som dobre urobila, ale idem bojovat

akatka
1. apr 2009

ahojte
Chodim do tejto ambulancie a este som nemala ziadnu extra negativnu skusenost... Problem bude asi v tom, ze kazda z nas by chcela silou mocou lekara Kascaka. Nemyslim si, ze je to spravny pristup. Ja chodim teraz uz len k Dr. Hlavacikovi do tejto ambulancie a som s nim nadmieru spokojna... Vsetko mi po lopate vysvetlil a nemozem povedat ani pol kriveho slova. Takze vsetko bude asi o pristupe nie len lekara k pacientovi , ale aj pacienta k lekarovi. Len tolko som chcela. Chodim tam uz rok a nikdy som necakala a nesla tam s tym, ze hned po prvej alebo druhej navsteve zostanem tehotna. Vsetko chce svoj cas, hlavne budte trpezlive 😉
pekny den prajem

elle75
2. apr 2009

ahoj akatka, mas recht 🙂 ,som rada ze je tu aj neaka optimistka,

bublinka11
2. apr 2009

Ahojte...ja sa pripajam k akatke...tiez chodim do tejto ambulancie a stretla som sa s oboma lekarmi a obaja mali ku mne velmi dobry pristup...zatial som s ich liecbou spokojna. Vela zdaru! 🙂

elle75
2. apr 2009

bublinka..... chodis uz dlho?

bublinka11
2. apr 2009

Nie, nechodim, zatial len 2 mesiace, cakame ako dopadne tento cyklus, co sa hormonalneho profilu tyka a potom zacneme asi riesit. A ty Ell?

adka33
2. apr 2009

Ahojte kocky,tak ja len ziram co pisete.Ja som chodila do ambulancie este ked bola v nemocnici a aj tam sa striedali Kascak a Hlavacik a nemozem na nich povedat krive slovo.Starali sa dobre,piatok,sviatok,sobota,nedela,bolo im jedno,ked bolo treba spravit sono,islo sa na to.Nemusela som ich nikde zhanat,boli tam ako sme sa dohodli.Po par cykloch s Clostilbegytom nasledovala laparoskopia,potom merional a IUI.Dr.Hlavacik mal stastnu ruku na prvy pokus.Jedine manzel teda nadaval na tu miestnost,ze keby tam aspon poriadny casopis dali. 🙂 Neviete aku miestnost maju na novom mieste? 🙂 ...Drzim Vam vsetkym paste v snazilkovani 🙂 🙂 O par mesiacov sa k vam pravdepodobne pridam ak sa nestane zazrak a nezacnem po porode ovulkovat

elle75
3. apr 2009

bubkinka.... ja idem teraz uz na 2.iui ,takze tiez len 2mesiace. ja som k nemu isla na vlastnu ziadost lebo sa uz snazime dost dlho, tak som chcela vzskusat iui dufala som ze mi to na 1.raz vyjde ☹ .Tak snad to teraz klapne

bublinka11
4. apr 2009

Elle a kedy mas IUI? Budem ti drzat palceky 🙂 Ja uvidim, idem buduci tyzden na krv a po Velkej noci na kontrolu, tak snad sa nieco pohne... 🙂

sefinka
6. apr 2009

ahoj bubli, je to vsetko asi lenn vec pohladu, a aj toho ako dlho tamchodis, ja som tam chodila 1 a pol a postupne som bola viaca viac sklamana, lebo ak Ti jeden povie, ze mas PCO a ziadnu sancu otehotniet prirodzene.. a dalsi povie, ze o PCO by nehovoril, ze jeden vajecnik mam v pohode.....a ten isty na dalsi cyklus vyhlasi uplne nieco oine.... neviem,.....bud som nejaky mutant alebo sa mi vajecniky a HP menia z ccyklu na cyklus....alebo...
a potom tam pridem, ze som tehotna prirodzene bez hormonov a pozeraju na mna ako na zjavenie...opakovalo sa to 2x a skoncilo skorymi potratmi... ale stacilo aby som tam prestala chodit....
nechcem vam kazit iluzie, pokial ste spokojne...drzim vam palce a prajem skore uspechy.... 😵

elle75
7. apr 2009

sefinka a uz si tehu prirodzene? bublinka ja idem v piatok na sono potom uvidime kedy ale asi v nedelu

sefinka
7. apr 2009

potratila som v 7tt

lenuska11
9. apr 2009

Sefinka suhlasim s tebou. Ale drzim vam palce,som len rada, ze ste spokojne, ved nie je nad to 😉

moncika15
12. apr 2009

ahojte baby 🙂
dnes som podstupila IUI v CEGYSE 🙂 super pristup sestry aj doktora
prosim vas kroty z tyx dvox dr. je kascak? som v pomykove 😅 na vysetrenia som xodila tomu co ma okuliare a iui my robil ten druhy tak teraz neviem 😀 povodne patrim Dr. kascakovi

vlocka25
13. apr 2009

Ahoj moncika15,
v okuliaroch je Hlaváčik a ten bez je Kaščák. Ja chodím ku Kaščákovi ale minule ma zobral Hlaváčik, to sa mi ale nepáči. Chcela by som chodiť len k jednému, potom má človek z toho chaos aj keď obaja sú určite kapacity.
pa

mirusa77
14. apr 2009

caute kocky,prosim vas mohly by ste mi poradit?mam za sebou 2 ivf a 1 ivm v iscare.samozrejme
bez uspechu.stalo ma to moc,moc bubackou,a uz nemam dost financii na daksi pokus.pocula som
ze v tn dr.kascak robi aj umele oplodnenie.zevraj to stoji len 1200 sk.co je kocky na tom pravdy?
dajako sa mi tomu nechce verit.povedala mi to jedna kocka ktora u neho bola a vkladal jej spermie
do maternice.a teraz je tehu.hned na prvu supu.ja mam problem z vajickami nechcu narast,aj som
mala embrijko v pohode ale neudrzala som to.
☹ ☹ ☹ prosim poradte mi.som dost z toho vycerpana psychicky a ako samoplatca je to strasne
moc bubackou.

macik45
15. apr 2009

ahoj mirusa.To nie je umele oplodnenie IVF, ale tvoja kamaratka myslela IUI to je vlastne vlozenie spermie do maternice nie embrijka a spermia uz musi oplodnit vajicko sama.To stoji 1200 Sk.

lenuska11
15. apr 2009

Macik ma pravdu, pytaju za jedno IUI 1200, nehovorili vobec o umelom oplodneni, asi ta sklamem 😒

mirusa77
16. apr 2009

kocky dakujem za vysvetlenie.mozete mi este povedat v akych pripadoch sa to IUI robi?
ja asi nemam sancu,ked sa to nepodarilo IVF ani IVM .
tak potom je IVM a IVF viac percentna uspesnost?
som z toho uz pako.nejako tomu prestavam rozumiet.

elle75
23. apr 2009

mirusa..... pri iui je bohuyial len 10% sanca, preco ti hned robili ivf, vacsinou sa postupuje od menej narocnych zakrokou

moncika15
12. máj 2009

ahojte,ako sa postupuje po IUI? treba sa ozvat mudr. aj ked som neotehotnela alebo iba ked sa budem objednavat na dalsie IUI?

elle75
12. máj 2009

ahoj, ja sa vzdy telefonujem,

moncika15
12. máj 2009

ved to ci som mala zavolat sestricke aj ked sa IUI nepodarilo

paula1234
13. máj 2009

Monicka ano, mala si zavolat sestricke, aj ked sa nepodarilo a ona ti povie co dalej,... 😉

moncika15
13. máj 2009

hop 😅 tak uz mam aj po dalsej ovulke. lebo v nasom pripade prixadza do uvahy iba cyklus kde je ovulka cez vykend lebo manzel robi v zahranici, a to je tak raz za 3 mesiace 😔

paula1234
14. máj 2009

Monicka tak to nie je bohvieco co, ale som na tom podobne, manzel tiez stale niekam cestuje.... 😠 a potom, ze maj dieta, ze? No ale skusame dalej,... 😉 a chodis stale do cegysu? 😎

paula1234
18. máj 2009

No babulky ako pokracujete???? 😉