Ambulancia liečby sterility, Trenčín - MUDr. Kaščák. Máte skúsenosti?

matkamatko
27. máj 2008

Ahojte kočky, nenašla som tu takú tému, tak sa chcem spýtať , či ma niekto skúsenosti s tou ambulanciu a s doktorom Kaščákom. Prípadne aký bol v tejto ambulancii postup liečby. ak tu niečo také už je, tak ma prosím nasmerujte.Dakujem všetkým zapojeným snažilkám, tehulkám a maminkám.... 😉

ikuska
27. máj 2008

Ahoj Matka.

Neviem aky mas presny problem, ale ja som chodila MuDr. Kascakovi, tiez ohladom sterility, ja som prekonala mimomat.tehu, potom HSG na odporucanie dr. Kascaka a od neho som presla do centra asistovanej reprodukcie. U mna uz ina moznost nie je, musim absolovat umele oplodnenie, na ktore sa treraz aj pripravujeme. Bola som u Kascaka asi zo tri razy, ale viem ze na tuto problematiku je odbornik, ak vie poradi.

matkamatko
autor
27. máj 2008

aho, dakujem za info, no mne ide o to, že ktoré vyšetrenie robí on a kedy posiela potom do CARu. teda či sa neoplatí ist hned do CARu.robili ti aj laparku v TN?

matkamatko
autor
27. máj 2008

a ikuska HSG ti robili v TN?

sue13
27. máj 2008

Ahoj Maťka.

Ja som uz dlhp pacientkou Dr. Kaščáka tak kludne sa pýtaj čo potrebuješ vedieť. V TN kraji je jeden z najlepších oborníkov a má veľa skúseností už. Ja som k nemu chodila lebo sa nám nedarilo mat dlho babätko a porobil nám všetky potrebné vyšetrenia a odporučil nás do centra asist. reprodukcie. Teraz už máme všetko za sebou a čakáme že ako nám to dopadlo 🙂

matkamatko
autor
27. máj 2008

ahoj, dakujem, a aké vyšetrenia ti robil?aj laparku?

ikuska
27. máj 2008

No vies ono je to take zvlastne, kazdy CAR ma ine co potrebuje, ale v prvom rade treba mat taky doklad na ktorom je zrejme ze nemozete normalnou cestou otehotniet, napr. vela pripadov je aj u muzov ze maju zle spermie. Moj manzel vsak bol prvy krat na spermiograme az v CAR, lekar ho nikdy neliecil, ale vsak nastastie je on v poriadku.
Uz si to presne nepametam ake vysetrenia mi robil lebo to bolo pred 1,5 rokom, ale kedze som mala to mimomat. mi robili laparoskopiu, to bolo v 6/2006 a nasledne mi on odporucil to HSG lebo sa im nepozdavali tie moje vajcovody, s ktorymi mam aj problem, HSG mi robil on, Dr. Kascak v 11/2006 (nedopadlo dobre) a tak v januari 2007 sme isli do Gynfivu do BA, ale teraz na druhe sa pripravujeme v Heliose v Martine. Viem ze ked sme isli prvy krat do toho GF tak som si brala so sebou odporucanie, vysledky HSG, nejake vysledky z krvi ale uz si to presne nepametam.

sue13
27. máj 2008

Robil aj laparku, aj HSG, aj manželovi spermiogram a vlastne všetko čo sme potrebovali do CAR. Tam už riešili iba samotné IVF.

matkamatko
autor
27. máj 2008

sue a po kolkých neuspešných mesiacoch vás začal vyšetrovať a po akom čase nasledovala laparka?ja sa jej totiž trochu bojím... 😕

sue13
27. máj 2008

Nám sa nedarilo skoro dva roky a ku Kaščákovi nás poslala moja gynekologička. Neviem či berie aj tak normálne bez doporučenia. To netuším. Keď som za ním šla, mala som už 2 laparky za sebou. On mi robil už len HSG a iné testy. Aj ja som sa bála. Ale ver že všetky tie nepríjemnosti stoja za ten pocit byť tehulka 😵 😵 😵 😵 😵
Potom zrazu akoby na všetko to okolo zabudneš 😵 😵 😵

matkamatko
autor
27. máj 2008

Tak ti dakujem za info aj za povzbudenie... a tebe prajem nech vám to dopadne len a len čo najlepšie... 😉

sue13
27. máj 2008

Ďakujeme 🙂

katy30
27. máj 2008

Ahoj matkamatko. Ties chodim Kascakovi od minul. roka. Najkor vysetrenie manz. sper., mne hormo. profil. nasledne liecba clostilbegyt . tento rok druha laparos.a minuli tyzden vo stvrtok prve iui.

matkamatko
autor
15. jún 2008

ahoj sue, vidím že všetko dobre dopadlo, tak gratulujem 🙂 🙂
to je super...
ja teraz čakám na mrchu a mala by som nabehnut ku Kascakovi, tak uvidime co nas caka...

akatka
21. aug 2008

Ahojte kocky, tiez chodim k Dr.Kaščákovi. Zatial len stvrty mesiac na folikulometriu a manzel zajtra na druhy SPG. Sama sa bojim v com je problem, dufam, ze najdu pricinu ☹

akatka
14. jan 2009

Ahojte kocky, chcem sa spytat, ci neviete kto ma teraz na starosti tuto ambulaciu, ked Kascak je primarom v nemocnici. Dakujem vam 🙂

adulik76
14. jan 2009

ahojte, ordinuje v tej ambulancii aj dr. Hlaváčik

lanugo
16. jan 2009

ahojte kočky, to už Kaščák nemá antisterilnú ambulanciu? Neblbnite,tento mesiac sa chystám na IUI,tak som dúfala, že mi to bude robit on-mám k nemu totiž doveru. Hlaváčk sa mi veľmi nepozdáva ...vadím mi, že nič nepovie a všetko sa musím pýtať a dotazovať.No uvidíme 😖

akatka
21. jan 2009

lanugo, ja som mala s Dr. Hlaváčikom prave dobru skusenost, tak neviem... Ale ci tam je este nejaky iny lekar to netusim 😒

moncika15
22. jan 2009

ahojte.
my sme boli u dr kascaka tento pondelok a drahemu zistili velmi zly spg. v piatok zacinam xodit na odbery a 9.2. ide priatel na kontrolny spg.
hned nam oznamil ze to vyzera na umele 😔
lanugo a to IUI ti bude robit kascak? v jeho ordinacii? 😕

matkamatko
autor
22. jan 2009

ahojte kočky, no v ta ambulancia sa vola CEGYS, hlavný je tam dr. Hlaváčik ( Kaščáka som tam ešte nevidela, predtým som tiež chodila len k nemu do nemocky), ale Hlaváčik sa mi zdá tam uplne iný ako v nemocke. dost mi aj vysvetlil, aj mi dal na seba mobil, ked budem mat nejaký problem mam volat hned a robil mi 1.IUI a v pohode, no a teraz idem k nemu na 2.IUI.
Držím vám všetkým palce

moncika15
22. jan 2009

baby to IUI robia u nix v ambulancii?????? 😕

macik45
22. jan 2009

čaute kočky.
Ja som bola u dr.Kaščáka viac ako pred rokom s tým že základné vyšetrenia boli v poriadku.
Doteraz sa mi však nepodarilo otehotnieť, takže chcem ho navštíviť znovu a dohodnúť sa na dalších vyšetreniach,
chcem sa spýtať, tá ambulancia je v nemocnici kde bola alebo sa niekde prestahovali? Dr. Kaščák už neordinuje?

sue13
22. jan 2009

Ahojte. Dr. Kascak je uz primarom gynekologie tak nie som si ista ci este ordinuje aj v tej ambulancii. Ja som k nemu chodila minuly rok a velmi nam pomohol. Kazdu chvilku ocakavame babatko. 🙂
IUI nerobia oni v ambulancii, oni Vas odporucia na centrum asistovanej reprodukcie, urobia Vam vsak vsetky potrebne vysetrenia. Myslim ze ordinacia je stale tam kde aj bola 😉
Drzim Vam palce...

matkamatko
autor
23. jan 2009

ahojte, Sue musím ťa opraviť ambulancia je pri Keramoprojekte oproti lekárni Arnica v tom domčeku. IUI robia priamo tam v ambulancii, mne ho tam robili minuly mesiac a budúci tyzden budu znovu. amubancia sa vola cegys.
www.cegys.sk
treba sa objednať...

sue pekne sa ti to kráti, dufam, že ta za chvílu budeme nasledovať aj my. ja mám tu istu cestu - od Kaščáka do FC 😉

matkamatko
autor
23. jan 2009

no a prave som zistila že stránka nejde otvoriť, hoci mi minule išla, tak tu máte kontakt

0948 009 005 - do ambulancie

sue13
23. jan 2009

Matka ahoj.
To fakt???? Taketo novinky??? Tak potom sa ospravedlnujem za neaktualne info. 😉
A kedy ides do FC??? Uz si tam bola na konzultacii alebo nieco viac aj???
Tak Vam drzim palceky. 🙂

matkamatko
autor
23. jan 2009

ahoj Sue, no boli sme tam už aj sme si nachystali papiere, len idem ešte budúci týžden na 2.IUI kvôli poistovni a v marci IVF, tak dúfam, že ta budem nasledovať. 😀

moncika15
23. jan 2009

ahojte, ano klinika je prestahovana od nemocnice nalavo od kruhaca v prvej ulici v pravo 🙂

dr. kascak este ordinuje 😉

lenuska11
23. jan 2009

Ahojte ja tiez chodim ku Kascakovi , manzelovi robil spermiogram a a ked sme sa objednali na druhy kontrolny tak nas tam privital druhy doktor.Bola som sklamana, pracuju spolu, ale ani nas neupozornil, ze sa delia aj o pacientky a neupozornila nas ani sestricka.Tak som znova rozpravala to iste a on pozeral vysledky..... nakoniec sme dospeli k tomu, ze nas caka bud laparoskopia, alebo iui, ale ci to bude robit on alebo jeho kolega- netusim....Ale sprievodny listok som mala ku Kascakovi ☹

moncika15
24. jan 2009

ahoj, no je to dost blbe ze su dvaja...lebo predsa ten jeden si co to o tej pacientke vybavi. ja som bola objednana tiez dr. Kascakovi, na prvej navsteve aj priatel na spg sme boli u neho ale dnes som bola na krv a to uz tam bol ten Hlavacik ci ako sa vola..