Antibiotiká na zápal močových ciest

29. apr 2021

Ahojte prosim vas uzivam antibiotika na zapal mocovych ciest a uzivam zatial baliema effect cipky do posvy proti svrbeniu.. bo ma popri uzivani liekov svrbi v okoli posvy mam tam asi este mozno stale bakterie alebo mykoza alebo co..zeny co mi prosim vas akoze fakt na to pomoze? Vyplach alebo ktore capiky s lacobacilmi?? Bo je toho neurekom..s cim mate najlepsie skusenosti? Rada by som nieco prirodnejsie 🙏🙏🙏🙏🙏

nika23t
29. apr 2021

Keď som mala taký problém pocas uzivania ATB, musela som používat canesten tablety aj krém. A potom probiotika Gynimum su celkom ok, a ešte ženské probiotika užívané orálne, to sú pearls YB. To tiež odporúčam, to som asi dva mesiace užívala,a teraz z času na čas.

nika23t
29. apr 2021

Ale ešte poradím, najlepšie by bolo asi zavolat lekárvi. Možno poradí niečo, čo hneď pomôže. Napr. Rosalgin alebo také niečo.

autor
29. apr 2021

@nika23t nad tymi gynimun tiez rozmyslam 🤔

autor
29. apr 2021

@nika23t no citala som tiez vela o tom rosalgine ale niekde zeny pisali ze to aj narusaju tie vyplachy prirodzene ph tak neviem. A zase vela zien si to aj chvalilo

nika23t
29. apr 2021

Ako mne rosalgin pomohol, ale ktovie, či som mala rovnaký problém ako Ty... Skúsiť môžeš. Len aby si toho neskúšala priveľa naraz, nech si ešte viac nepoškodís. Tiež vlastná skúsenosť... Som sa sama liecila tak intenzívne, že pol roka potom som sa nevedela dat tam dole do poriadku 🤦‍♀️

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rooberta
29. apr 2021

Gynimun odporucam aj ja

olma79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz