Antikoncepcia, ktorá je podľa vás tá najlepšia?

labutienka82
19. jún 2019

Mám. Dilemu, aká je podľa Vás najlepšia antikoncepcia? Mám danu, treba ju už vybrať, nerobí mi vôbec dobre, aj ženské problémy sa k tomu pridali, čítala som aj o tých náplastiach, ale vraj sa to v lete odliepa, kôli tomu, že sa telo velmi potí a ľudia, ktorí sú citlivejší, to je aj môj prípad, vyvolávajú alergické reakcie. Čo používate vy?🤔

belllinka
19. jún 2019

@labutienka82 ak ti nevadia hormony, tak skus namiesto naplaste Nuvaring alebo ak chces bez hormonov, tak Caya.

ladybug138
19. jún 2019

Ahoj, pre mna je najprijatelnejsi kondom, neviem aky ma tvoj partner k tomu vztah... Nezatazujes svoje telo žiadnymi hormonami... Ja som uzivala antikoncepciu hormonalnu pol roka a mozem povedat, ze som viac ako dva roky mala velke problemy, zacalo sa to podozrením na emboliu, silna bolest na hrudi, pichanie, neskor velke modriny na nohach, zo dna na den som vysadila a doteraz to povazujem za jednu z dost velkych chyb, zatazila som si telo takym sajrajtom.. Lekari predpisuju ako na beziacom pase, ale je to hrozny bordel...

labutienka82
autor
20. jún 2019

@ladybug138 my keď sme mali kondóm, tak z toho vzišla mladšia dcéra 😅

labutienka82
autor
20. jún 2019

@belllinka prečítam, čo o tom píšu...

hettinka
20. jún 2019

@labutienka82 nič nepoužívame, len si chlap dáva pozor a cez ovulku mame pauzu. Kedysi som brala tabletky, potom 5 rokov mirena, čo do teraz ľutujem. No mladosť-pochabosť.

daniell_ka
20. jún 2019

Ja užívam Jeanine.Nechcela som brať hormonálnu antiku ale nechcem ostať ani nehotná a guma nám nebola pohodlná zo zdr.dôvodov som ja prišla s tým, že tabletky budú lepšie kvôli priateľovy.Jedinú nevýhodu zatiaľ vidím v 7dňovej pauze a v mojej menštruácií ktorej bolesti sa zdvojnásobili :D ale dá sa to prežiť ak mám voľno v práci.Účinná je u mňa na 100%